Черепи јога мат тренингот Менс јога мат не лизга густо вежбање душеци за вежбање пилатес спортски сали јога душеци за жени 72 ”x 24”

Черепи јога мат тренингот Менс јога мат не лизга густо вежбање душеци за вежбање пилатес спортски сали јога душеци за жени 72 ”x 24”

DEN 751.84

Достапност

Tpe Големина : 72 INX24 INX6mm, густа јога -мат со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повредите. Материјал : издржлив и еколошки материјал. Нетоксичен TPE јога мат е сертифициран безбеден за контакт со човекот. Меките текстури, површината што не се лизга ќе ви помогне да ве мотивираат и фокусираат. Добрата еластичност и олеснување на силното влијание ви овозможува да ја задржите вашата рамнотежа за време на кој било стил на вежбање. Совршено за домашна или студио, идеална класична вежба за вежбање за сите видови јога, пилатес и вежби за подот. Големина : 72 INX24 INX6mm, густа јога -мат со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повредите. Материјал : издржлив и еколошки материјал. Нетоксичен TPE јога мат е сертифициран безбеден за контакт со човекот. Меките текстури, површината што не се лизга ќе ви помогне да ве мотивираат и фокусираат. Добрата еластичност и олеснување на силното влијание ви овозможува да ја задржите вашата рамнотежа за време на кој било стил на вежбање. Совршено за домашна или студио, идеална класична вежба за вежбање за сите видови јога, пилатес и вежби за подот.


За производот

Избор на клиент

Свадбени прстени за жени со ангажман во боја на Rhinestone за жени моден накит Популарни додатоци за женски подароци за редење прстени
 • Новак

Свадбени прстени за жени со ангажман во боја на Rhinestone за жени моден накит Популарни додатоци за женски подароци за редење прстени

DEN 3.00

Покриеност уникатен дизајн удобност вклопување прстен жени мажи мажи не'рѓосувачки челични прстени мо�

Носач на торбички со јога со прилагодлива лента за рамо, вежбање јога мат торба за жени мажи морски растенија цртан филм делфин ајкула
 • Новак

Носач на торбички со јога со прилагодлива лента за рамо, вежбање јога мат торба за жени мажи морски растенија цртан филм делфин ајкула

DEN 1499.20

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

Амбезон Денот на вineубените јога мат пешкир, романтичен loveубовен дизајн на континуирани форми на срце, страствени вибрации, нелизгање
 • Новак

Амбезон Денот на вineубените јога мат пешкир, романтичен loveубовен дизајн на континуирани форми на срце, страствени вибрации, нелизгање

DEN 2.67

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

Xxxdxdp 11 компјутери/постави жени отпорни ленти за бодибилдинг TPE појас Фитнес тренинг јога влечење јаже салата опрема еластични ленти
 • Новак

Xxxdxdp 11 компјутери/постави жени отпорни ленти за бодибилдинг TPE појас Фитнес тренинг јога влечење јаже салата опрема еластични ленти

DEN 4448.64

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

Амбесон овошје јога мат пешкир, разнобојни парчиња лимон и лисја обрасци вар и зеленило мотиви, не-лизгање на потта за абсорбента јога пилатес
 • Новак

Амбесон овошје јога мат пешкир, разнобојни парчиња лимон и лисја обрасци вар и зеленило мотиви, не-лизгање на потта за абсорбента јога пилатес

DEN 1.00

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

Фигура од олируим жаби, керамичка застаклена жаба декорација 3-парчиња сет, додатоци за медитација за Зен канцеларија, декор за домови
 • Новак

Фигура од олируим жаби, керамичка застаклена жаба декорација 3-парчиња сет, додатоци за медитација за Зен канцеларија, декор за домови

DEN 3.33

【Скулптура со керамички жаби】; Направено од висококвалитетна керамичка, мазна застаклена жаба, три кл�

150 килограми сет за тежина од леано железо со леано железо, фитнес барбел со олимписки бар 220 см и завиткана гумена плоча за кревање
 • Новак

150 килограми сет за тежина од леано железо со леано железо, фитнес барбел со олимписки бар 220 см и завиткана гумена плоча за кревање

DEN 1.00

【Изградете домашна салата】 Опремата за мрена е лесна за собрана и расклопување и не зазема многу прост

UODSVP симпатични фармерки со високи половини за тинејџери, жени фустани жени капри панталони плус големина подигање фармерки панталони мода
 • Новак

UODSVP симпатични фармерки со високи половини за тинејџери, жени фустани жени капри панталони плус големина подигање фармерки панталони мода

DEN 1.67

♛ Материјал : Каубој, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола за по�

Јога замав про премиум воздушна хамак анти -гравитационен комплет за замав - Акробат летачки прашка поставена за терапија со инверзија во
 • Новак

Јога замав про премиум воздушна хамак анти -гравитационен комплет за замав - Акробат летачки прашка поставена за терапија со инверзија во

DEN 0.33

Материјал од студиото одделение : Направено од премија од 210 ТВ од падобранска ткаенина од 210 Т, за да ви д

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога салата торба за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма
 • Новак

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога салата торба за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма

DEN 2.00

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

Складирање на подлога за јога FDIT, преносна торба на отворено змејско ќебе чанти за патување со голема торба за складирање на капацитети
 • Новак

Складирање на подлога за јога FDIT, преносна торба на отворено змејско ќебе чанти за патување со голема торба за складирање на капацитети

DEN 3.33

[Широко користен] држач за јога мат е погоден за јога, салата, работа, вежбање, плажа, патување и употреба

Сонцето за отпорност на SunSign со рачка, ленти за вежбање со рачки, идеални за обука на сила, тонирање на мускулите, физикална терапија
 • Новак

Сонцето за отпорност на SunSign со рачка, ленти за вежбање со рачки, идеални за обука на сила, тонирање на мускулите, физикална терапија

DEN 2.00

Надворешната обвивка го покрива јажето за напнатост, дури и ако се пробие внатрешното јаже за напнатост

Јога Светски Мандала Јога Мат - Не -лизгање и анти -лизгање TPE гума подмоќ - мека, густа и издржлива опрема за вежбање за пилатес и домашно вежбање
 • Новак

Јога Светски Мандала Јога Мат - Не -лизгање и анти -лизгање TPE гума подмоќ - мека, густа и издржлива опрема за вежбање за пилатес и домашно вежбање

DEN 1155.20

? Мистично и мистериозно овој прекрасен тренингот е направен со врвен PU материјал што помага да се задр�

Yfdm Позиција Коректор на задните загради на рамениот лумбален ремен за поддршка, спречете го олеснувањето на компресијата на каросеријата
 • Новак

Yfdm Позиција Коректор на задните загради на рамениот лумбален ремен за поддршка, спречете го олеснувањето на компресијата на каросеријата

DEN 8711.20

Точно држење на телото Нашиот коректор на држење е направен со хуманизиран дизајн, ви дава соодветна ко