Обука за фитнес 2/3/5M фитнес опрема за двојно отпорност Повлечете јаже јаже патека за јаже

Обука за фитнес 2/3/5M фитнес опрема за двојно отпорност Повлечете јаже јаже патека за јаже

DEN 6111.52

Достапност

Стартувајте побрзо, скокнете повисоко, ископајте се со тренер за отпор и градете брзина, сила, агилност, флексибилност, интензитет и целокупна рамнотежа Погодно за сите спортисти и активни лица како индивидуа или тимско тренинг за зајакнување на нозете, телињата, грбот, градите, рамената и јадрото. Идеално за вежбање со агилност и сила. Не-лизгачкиот, прилагодлив појас на половината со јамки ви овозможува да преместите 360 степени за подобра маневрирање при спринт, скокање и извртување. На спортистите им се советува да користат партнер за да го направат процесот вистински предизвик со примена на отпор. Личната обука е исто така можна со тоа што ќе се поврзе со стабилен, заземјен предмет. Обучувачите на отпор се користат од спортисти низ целиот свет кои сакаат да станат побрзи и побрзи тркачи. Исто така, им помага на спортистите да тренираат да ја зголемат силата, брзината и вертикалните скокови за да можат да бидат најдобри што можат да бидат. Стартувајте побрзо, скокнете повисоко, ископајте се со тренер за отпор и градете брзина, сила, агилност, флексибилност, интензитет и целокупна рамнотежа. Погодно за сите спортисти и активни лица како индивидуа или тимско тренинг за зајакнување на нозете, телињата, грбот, градите, рамената и јадрото. Идеално за вежбање со агилност и сила. Не-лизгачкиот, прилагодлив појас на половината со јамки ви овозможува да преместите 360 степени за подобра маневрирање при спринт, скокање и извртување. На спортистите им се советува да користат партнер за да го направат процесот вистински предизвик со примена на отпор. Личната обука е исто така можна со тоа што ќе се поврзе со стабилен, заземјен предмет. Обучувачите на отпор се користат од спортисти низ целиот свет кои сакаат да станат побрзи и побрзи тркачи. Исто така, им помага на спортистите да тренираат да ја зголемат силата, брзината и вертикалните скокови за да можат да бидат најдобри што можат да бидат. Трчајте побрзо, скокнете повисоко, ископајте потешко со тренер за отпор и градете брзина, сила, агилност, флексибилност, интензитет и целокупна рамнотежа.Сигубилен за сите спортисти и активни лица како индивидуа или тимски тренинг за зајакнување на нозете, телињата, грбот, грбот, грбот, назад, Градите, рамената и јадрото.


За производот

Избор на клиент

Змеј меч шарен леопард печатење премија дебел јога мат еко пријателски гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите типови јога
 • Новак

Змеј меч шарен леопард печатење премија дебел јога мат еко пријателски гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите типови јога

DEN 831.84

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Производи Асери Паметна хула обрач, пондериран хула обрач за возрасни со гравитациска топка - прилагодливи 24 јазли што се одвојуваат,
 • Новак

Производи Асери Паметна хула обрач, пондериран хула обрач за возрасни со гравитациска топка - прилагодливи 24 јазли што се одвојуваат,

DEN 319.84

? Лесен за употреба Овој надграден и модерен паметен хула обрач е полесен и попријатен за употреба во сп

Пондерирана паметна хула обрач плус големина, 2 во 1 губење на тежината 24 одвојливи јазли Прилагодлива тежина автоматско прескокнување
 • Новак

Пондерирана паметна хула обрач плус големина, 2 во 1 губење на тежината 24 одвојливи јазли Прилагодлива тежина автоматско прескокнување

DEN 0.67

【Прилагодлив интензитет на вежбање по надграден】 изработен од тврда ABS пластика за да се спречи старее

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника
 • Новак

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника

DEN 151.84

Гроздобер фустан Божиќна Ноќта на вештерките Денот на благодарноста Мажи маица маички пакувања мажи ма

Јога мат Ноќта на вештерките тиква и шема на топката за очи Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба Мат за пилатес и вежби за подот
 • Новак

Јога мат Ноќта на вештерките тиква и шема на топката за очи Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба Мат за пилатес и вежби за подот

DEN 639.84

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Преносна вежба за преносни вежби со TFIIEXFL, за тренинг за мажи и жени поддржува сила јога римска гимнастика вежба за климатизација
 • Новак

Преносна вежба за преносни вежби со TFIIEXFL, за тренинг за мажи и жени поддржува сила јога римска гимнастика вежба за климатизација

DEN 1.00

Поддршката за склекови е стабилна, безбедна, нелизгазна, трајна, лесна и лесна за носење Подапап ви овоз�

Обука за фитнес-бар-тренинг на фитнес-фитнес-фитнес за притисок за притисок за притискање на ленти за влечење, без лизгање на пена, може да
 • Новак

Обука за фитнес-бар-тренинг на фитнес-фитнес-фитнес за притисок за притисок за притискање на ленти за влечење, без лизгање на пена, може да

DEN 5931.84

Огромна употреба Идеално за обука на рацете, рамената и градите без разлика дали сте дома, студентски до

Hafuziyn вежба за вежбање, фитнес пондерирана за губење на тежината, професионален мек тренинг обрач за градење на сила и издржливост,
 • Новак

Hafuziyn вежба за вежбање, фитнес пондерирана за губење на тежината, професионален мек тренинг обрач за градење на сила и издржливост,

DEN 3.00

【Чувствувајте го согорувањето на маснотиите】 Нашите пондерирани обрачи специјално дизајнирани за да

6 9 слоја Дрво wallид-монтажа за ролери за пена/душеци за јога/душеци за вежбање, комерцијални/домашни вежба за вежбање на држачи за
 • Новак

6 9 слоја Дрво wallид-монтажа за ролери за пена/душеци за јога/душеци за вежбање, комерцијални/домашни вежба за вежбање на држачи за

DEN 777.60

Цврста дрвена конструкција : држачот на ролерот за пена е изработен од цврсто дрво 2 Висини на располага�

Амосфун рака и бутовите тримери за тренери за тренери за тренери за тренери на раката Работи за прилагодливи обврски за тело за вежбање
 • Новак

Амосфун рака и бутовите тримери за тренери за тренери за тренери за тренери на раката Работи за прилагодливи обврски за тело за вежбање

DEN 1.00

Исто така одлично е да се носи под нив за да се покријат тетоважите со рака, многу практично Овие произво

Besportble скијачки додатоци за внатрешни ролери чевли Енергетски каиш за лизгање на лизгање додатоци за замена за лизгање на лизгање Енергетска
 • Новак

Besportble скијачки додатоци за внатрешни ролери чевли Енергетски каиш за лизгање на лизгање додатоци за замена за лизгање на лизгање Енергетска

DEN 0.33

Наизмери на висококвалитетни материјали, долгорочна употреба Сепочит за возрасни и детски лизгалки...