Видео -проектор ОДЈАЈХ домашен театар Филм целосна резолуција од 720p, предводена од проектор за домашно кино, за паметен телефон

Видео -проектор ОДЈАЈХ домашен театар Филм целосна резолуција од 720p, предводена од проектор за домашно кино, за паметен телефон

DEN 809.60

Достапност

Проекторот е исто толку тенок и лесен како мобилен телефон и можете да го користите проекторот за да гледате филмови Има класичен изглед и може да се носи насекаде. Проекторот има многу функции, има DLP технологија и може да се искористи безжично со мобилни телефони. Соодносот на контрастот на проекторот е 6000 : 1, а батеријата е 8400m Ah. Проекторот поддржува преглед на 3Д активен бленда. Lifeивотот на ламбата на проекторот е продолжен и може да трае 50. Проекторот е исто толку тенок и лесен како мобилен телефон и можете да го користите проекторот за да гледате филмови. Има класичен изглед и може да се носи насекаде. Проекторот има многу функции, има DLP технологија и може да се искористи безжично со мобилни телефони. Соодносот на контрастот на проекторот е 6000 : 1, а батеријата е 8400m Ah. Проекторот поддржува преглед на 3Д активен бленда. Lifeивотот на ламбата на проекторот е продолжен и може да трае 50. Long Life Life и високата осветленост на проекторот ја елиминира потребата за честа замена на ламбата. Проекторот може да гледа цртани филмови на голем екран во кој децата можат да уживаат без да ги повредат очите. Проекторот користи дифузен рефлексија, кој ги проектира очите. Можете да го користите проекторот за да гледате филмови со вашето семејство. Проекторот усвојува дифузно снимање на рефлексија, светлината се проектира на wallидот или завесата, а дифузната рефлексија влегува во очите, што е близу до природното видно поле и го намалува заморот на очите . Поддршка за гледање на 3 D Moviesthe Projector поддржува гледање 3Д филмови, само носете 3Д очила.


За производот

Избор на клиент

Проектор за мобилни телефони Mini DIY, Проект за домашно домашно кино Поддршка 8x зголемување на сликата за девојчиња подарок за девојчиња
  • Новак

Проектор за мобилни телефони Mini DIY, Проект за домашно домашно кино Поддршка 8x зголемување на сликата за девојчиња подарок за девојчиња

DEN 0.33

Спецификација : Карактеристики : Проекторот за паметни телефони DIY е надграден во втората генерација, ко