Лондон Крт Очила | Моли Очила За Читање | Тркалезни Очила | Кул Читатели | Стилски Очила За Читање | Машки Женски Унисекс | Пролетни Шарки | Мат Црна | + 2.0 зголемување

Лондон Крт Очила | Моли Очила За Читање | Тркалезни Очила | Кул Читатели | Стилски Очила За Читање | Машки Женски Унисекс | Пролетни

DEN 415.84

Достапност

Рамката Молеј е ексцентрично тркалезна, особено дизајнирана за супер кул Одличен квалитет, одлична вредност, издржлив и удобен Дизајниран во Велика Британија. БЛПФ 0% УВ360-УВ380 оптички сили На Објективот+ 1 1. Поликарбонатна рамка, акрилна леќа, изникнати шарки, ладна кутија за подароци. Големина на објективот 36 х 42 мм големина на јазот на мостот 18 мм големина на Храмот 145 мм. Рамката Молеј е ексцентрично тркалезна, особено дизајнирана за супер кул. Одличен квалитет, одлична вредност, издржлив и удобен Дизајниран во Велика Британија. БЛПФ 0% УВ360-УВ380 оптички сили На Објективот+ 1 1. Поликарбонатна рамка, акрилна леќа, изникнати шарки, ладна кутија за подароци. Големина на објективот 36 х 42 мм големина на јазот на мостот 18 мм големина на Храмот 145 мм. рамка која слави стил од 50-тите години, со повисока површина на објективот и смел дизајн. Спецификација : . Достапно во следните јаки страни на објективот или "моќи'; +1.0 е најслабата леќа, а 3.0 е нашата најсилна леќа). Одличен квалитет, одлична вредност, издржлив и удобен Дизајниран во Велика Британија. БЛПФ 0% УВ360-УВ380.


За производот

Избор на клиент

mincl Мода Мачка Око Кристали Бифокални Очила За Читање За Жени Отворено Анти Сина Светлина Читателот Изгледа Далеку И Во Близина На
  • Новак

mincl Мода Мачка Око Кристали Бифокални Очила За Читање За Жени Отворено Анти Сина Светлина Читателот Изгледа Далеку И Во Близина На

DEN 2.67

Увезени Ширина на објективот : 54 милиметри Мост : 17 милиметри Рака : 139 милиметри Ова е рачно изработен бл�

Јого Визија Бифокално читање очила за сонце за жени-класични, трендовски ретро стил за заштита на сонце на отворено читатели на очила w
  • Новак

Јого Визија Бифокално читање очила за сонце за жени-класични, трендовски ретро стил за заштита на сонце на отворено читатели на очила w

DEN 143.84

Увезени Пластична рамка УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 49 милиметри Мост : 20 милиметри...

Да, велестични крпи за чистење на микрофибер 12 парчиња, чисти очила за очи, екрани, леќи, телефони, други деликатни површини - крпи за чистење
  • Новак

Да, велестични крпи за чистење на микрофибер 12 парчиња, чисти очила за очи, екрани, леќи, телефони, други деликатни површини - крпи за чистење

DEN 0.67

✔ Секое спакувано спакувано индивидуално завиткано во торба за да ја задржи крпа чиста случајна мешан�

Кутии за контактни Леќи, Пренослива Кутија За Контактни Леќи Женски Кутии За Очила Контејнер За Складирање Отпорен На Прашина Комплет За
  • Новак

Кутии за контактни Леќи, Пренослива Кутија За Контактни Леќи Женски Кутии За Очила Контејнер За Складирање Отпорен На Прашина Комплет За

DEN 95.84

Комплет За Контактни Леќи за патување : Изработен од висококвалитетен материјал, кој е цврст и издржлив

Нано магија за еднократна употреба на анти -магла, суви крпи - марамчиња за очила, бришење на очила, средство за чистење на екранот, очила, марамчиња
  • Новак

Нано магија за еднократна употреба на анти -магла, суви крпи - марамчиња за очила, бришење на очила, средство за чистење на екранот, очила, марамчиња

DEN 2.67

Јасен избор : Престанете да се мафтате на вашата опрема за заштита на очите и добијте кристално чиста со

Хаутон 60 Во 1 Магнетна Прецизност Шрафцигер Во собата За Телефон Лаптоп Компјутер Пакет Со Магнетни Очила За Поправка Комплет Со
  • Новак

Хаутон 60 Во 1 Магнетна Прецизност Шрафцигер Во собата За Телефон Лаптоп Компјутер Пакет Со Магнетни Очила За Поправка Комплет Со

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 1 60 во 1 Со 56 бита Магнетна Прецизност Шрафцигер Комплет Алатки За Поправка За Телефон,

3 во 1 чистач на телефон Hoopliee, спреј и бришење на екранот и чистачот за очила за очила за очила за очила за чистење на екран на екрани
  • Новак

3 во 1 чистач на телефон Hoopliee, спреј и бришење на екранот и чистачот за очила за очила за очила за очила за чистење на екран на екрани

DEN 207.84

Cleashе чистач на екранот Hoopliee】 Со екранот за спреј и чистачот за очила за очила 3 ​​во 1 спреј за чистење н