Кутии За Контактни Леќи каујуан, 5 во 1 Кутија За Контактни Леќи За Патување Со Огледални Пинцети Отстранувач На Алатки Шише За Раствор За Надворешна Канцеларија Се?

Кутии За Контактни Леќи каујуан, 5 во 1 Кутија За Контактни Леќи За Патување Со Огледални Пинцети Отстранувач На Алатки Шише За Раствор За Надворешна

DEN 0.33

Достапност

Доаѓаме со 4 парчиња заменлив сад, не грижете се дека ќе го изгубите или заборавите некаде Лево и "Десно" се јасно означени на капакот на секоја кутија за контактни леќи, погодно за употреба. Одлично за вас да носите наоколу кога патувате, спортувате, надвор, училиште, работа и многу повеќе. Овие куќишта за контактни леќи изработени од пластика, цврсти и издржливи, ги штитат вашите контактни леќи од оштетување. Можете да ги користите овие слатки мали случаи за контакт како резервна копија за да ги имате во чантата, ранецот, домот, училиштето и канцеларијата итн. Притисни заклучување затворање. Големина : големината На контактната кутија е 2,95 * 1,06 инчи; погоден за употреба за време на патување во канцеларија, дома, дневна или активност на отворено. Издржливост : симпатична кутија за контактни леќи изработена од пластика,лесна за чистење, издржлива и повеќекратна употреба. Резервен контејнер од 4 парчиња : можете да користите различни футроли во боја за складирање на контактни леќи со различна боја или козметички контактни леќи; има 4 парчиња заменлив сад, не грижете се дека ќе го изгубите или заборавите некаде. Дизајн : комплетот за куќиште за контактни леќи доволно мал за да ги собере сите потребни додатоци, содржи контејнер за контактни леќи 1x, огледало 1x, стап за отстранување 1x, шише со раствор, пинцети 1x контакти; капачето за шишето со раствор и комплетот за патни леќи за контакт се отпорни на истекување. Пренослив : комплет за куќиште за контактни леќи мал, дарежлив и лесен, лесен за носење во чанта, џеб, чанта, ранец; одлично за жени, девојки, мажи; погоден за користење за време на патување во канцеларија, дома, секојдневна или активност на отворено. Притисни заклучување затворање. Големина : големината На контактната кутија е 2,95 * 1,06 инчи; погоден за употреба за време на патување во канцеларија, дома, дневна или активност на отворено.


За производот

Избор на клиент

Очила за читање Asdqwer, голема рамка мода, ултра лесна, удобна, висока дефиниција, заштита на очите, интегрирани влошки за нос, светлина
  • Новак

Очила за читање Asdqwer, голема рамка мода, ултра лесна, удобна, висока дефиниција, заштита на очите, интегрирани влошки за нос, светлина

DEN 2.67

★ Womenените / мажите одморат очила : TR90 читајќи отпечатоци во боја на презбиопија, погодни за компјутер, т�

Свонвик Кристал Ноќ Свани - 99% Премиум Сина Светлина Блокирање Очила, Анти Отсјај Анти-Замор &засилувач; Напрегање На Очите За Екрани
  • Новак

Свонвик Кристал Ноќ Свани - 99% Премиум Сина Светлина Блокирање Очила, Анти Отсјај Анти-Замор &засилувач; Напрегање На Очите За Екрани

DEN 1264.00

Увезени ПРЕМИУМ НОЌНИ ОЧИЛА ЗА БЛОКИРАЊЕ НА СИНА СВЕТЛИНА : специјализираните леќи со портокалова нија�

Хомојојо 50 парчиња Стакло Микрофибер Крпа За Чистење Автомобил Микрофибер Крпа За Чистење Очила За Очи Крпа За Чистење На Леќи Квадратна
  • Новак

Хомојојо 50 парчиња Стакло Микрофибер Крпа За Чистење Автомобил Микрофибер Крпа За Чистење Очила За Очи Крпа За Чистење На Леќи Квадратна

DEN 3.00

Микрофибер ПРЕМИУМ КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР крпата за чистење може да се исчисти и повторно да се кор�

Комплет за поправка на очила за очила - Надградени завртки за очила, влошки за нос на очила, прецизен шрафцигер за очила за полесно
  • Новак

Комплет за поправка на очила за очила - Надградени завртки за очила, влошки за нос на очила, прецизен шрафцигер за очила за полесно

DEN 303.84

Комплетот за поправка на очилата Yunt ви нуди на вас и на вашето семејство најразлични опции, вклучувајќи

Араао 2023 година Нова сафир висока цврстина анти-сина прогресивна далеку и во близина на очила за читање со двојна употреба за жени мажи
  • Новак

Араао 2023 година Нова сафир висока цврстина анти-сина прогресивна далеку и во близина на очила за читање со двојна употреба за жени мажи

DEN 2.00

Високо квалитетен, практичен и издржливсафир висока тврдост антисина прогресивна далеку и близу очила

Сини Светлосни Блокирачки Очила За Жени/Мажи, Против Замор На Очите, Компјутерско Читање, ТВ Очила, Стилска Квадратна Рамка, Анти Отсјај
  • Новак

Сини Светлосни Блокирачки Очила За Жени/Мажи, Против Замор На Очите, Компјутерско Читање, ТВ Очила, Стилска Квадратна Рамка, Анти Отсјај

DEN 303.20

Функционалност : рефлектирајте и филтрирајте ја сината светлина, спречете нарушување на бојата, 7слојна

Убаво силиконски силиконски анти-лизгачки очила за крајни очила за уши чорапи парчиња цевка храмови за храмови за стаклена сонце од
  • Новак

Убаво силиконски силиконски анти-лизгачки очила за крајни очила за уши чорапи парчиња цевка храмови за храмови за стаклена сонце од

DEN 2.33

Убаво, силиконски гумени уши чорапи совети ракави за тенки игла метални жица храмови нозе очила за очил�

Missfive Премиум Алуминиум Прогресивни Мултифокус Очила За Читање Мажи Блокирање На Сина Светлина, Канцелариски Мултифокални Читачи
  • Новак

Missfive Премиум Алуминиум Прогресивни Мултифокус Очила За Читање Мажи Блокирање На Сина Светлина, Канцелариски Мултифокални Читачи

DEN 383.84

Поликарбонатната леќа Missfive е висока преносливост и потрајна од обичната пластика Антисина лесна обвив�

Визионглобални Очила За Блокирање На Сина Светлина За Жени/Мажи, Против Напрегање На Очите, Компјутерски Очила За Читање, Стилска Квадратна
  • Новак

Визионглобални Очила За Блокирање На Сина Светлина За Жени/Мажи, Против Напрегање На Очите, Компјутерски Очила За Читање, Стилска Квадратна

DEN 2.33

Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 51 милиметри Висина на објективот : 40 милиметри...