Очилата за читање на метални шарки со 5 пакувања со 5 пакувања, очилата за читање вклучуваат читатели на компјутер +2,75

Очилата за читање на метални шарки со 5 пакувања со 5 пакувања, очилата за читање вклучуваат читатели на компјутер +2,75

DEN 3.00

Достапност

Дозволете животот да стане појасен и шарен, дајте ни поинакво визуелно искуство Висококвалитетната голема рамка опфаќа поле на визија. Класични очила за читање на рамки погодни за сите форми на лице. Вметнати влошки за носот за издржливост и удобно долгорочно носење. Рамката за најудобно вклопување достапна денес, покрај неспоредлива издржливост. Димензија на производи - Материјал за рамки : Не'рѓосувачки челик, Ширина на леќи : 1 7/8 "(47мм), ширина на рамката : 5 3/16" (132мм), висина на леќи : 15/16 "(24мм), мост (ДБЛ) : 3 /4 "(21мм), должина на храмот : 5 1/2" (140мм), пролетна шарка : да, леќи : асферични, Големина на главата : тесен. Оптички перформанси на очите на очила со очила за читање. 1 ниска цена, комплетите доаѓаат во 1 моќност по ваш избор. Овие не се мешани сили. Екстремно лесен, елегантен, траен и тенка конструкција на рамка од не'рѓосувачки челик, изгледа многу убаво, но многу силен, флексибилен и нема лесно да се паузира. Продолжен нос Дизајнот на влошки нема да падне и да се прилагоди на удобно. Квалитетна рамка од не'рѓосувачки челик - регистрирани очила за читање и очила. Димензија на производи - Материјал за рамки : Не'рѓосувачки челик, Ширина на леќи : 1 7/8 “(47мм), Ширина на рамка : 5 3/16 "(132мм), висина на леќи : 15/16" (24мм), мост (ДБЛ) : 3/4 "(21мм), должина на храмот : 5 1/2" (140мм), пролетна шарка : Да, леќи : Асферик, Големина на главата : тесен.


За производот

Избор на клиент

DOITOOL Детски Алатки 5 парчиња Влошки Симпатична Мрзливи Деца Обука Покритие За Очила Дишење Лепенка Корекција Очила Маска Лево Деца Закрпи
 • Новак

DOITOOL Детски Алатки 5 парчиња Влошки Симпатична Мрзливи Деца Обука Покритие За Очила Дишење Лепенка Корекција Очила Маска Лево Деца Закрпи

DEN 2.00

памук ОЧИЛА ЗАКРПИ ЕДНО ОКО Изработени од добар и врвен материјал, пријателски за кожата, без штета, без�

ПАМЕТНИ Очила За Очила За Уши Држач За Ракави-Очила Куки За Уши-Удобни Очила За уши Против Лизгање-За Очила За Сонце За Деца И Возрасни,
 • Новак

ПАМЕТНИ Очила За Очила За Уши Држач За Ракави-Очила Куки За Уши-Удобни Очила За уши Против Лизгање-За Очила За Сонце За Деца И Возрасни,

DEN 2.67

100% силикон ● Материјал и Големина : Висококвалитетен мек силикон, лесен и издржлив големина : 0,6 во х 0,2 в�

DXYXYO 3 Пакет Квадратни Очила За Читање За Жени Преголеми Сино Светло Во Стилот На Опра Блокирајќи Ги Читачите На Компјутери Со Пролетна Шарка
 • Новак

DXYXYO 3 Пакет Квадратни Очила За Читање За Жени Преголеми Сино Светло Во Стилот На Опра Блокирајќи Ги Читачите На Компјутери Со Пролетна Шарка

DEN 1.33

Ширина на објективот : 2" (50мм), висина На Објективот : 1 9 / 16 "(40мм), ширина На Рамката : 5 1 / 2" (140мм), Мост (ДБЛ) :

КИСУЛ Фотохромни Мултифокусни Прогресивни Очила За Читање Мажи Жени Мултифокална Транзиција Анти-сина Светлина Очила За Сонце Читач
 • Новак

КИСУЛ Фотохромни Мултифокусни Прогресивни Очила За Читање Мажи Жени Мултифокална Транзиција Анти-сина Светлина Очила За Сонце Читач

DEN 415.84

Прогресивните мултифокални очила за читање компјутери можат да постигнат поголема јасност на визуелни

Да, велестични крпи за чистење на микрофибер 12 парчиња, чисти очила за очи, екрани, леќи, телефони, други деликатни површини - крпи за чистење
 • Новак

Да, велестични крпи за чистење на микрофибер 12 парчиња, чисти очила за очи, екрани, леќи, телефони, други деликатни површини - крпи за чистење

DEN 0.67

✔ Секое спакувано спакувано индивидуално завиткано во торба за да ја задржи крпа чиста случајна мешан�

Африканска Уметност Жена Со Тенџере Историски Елементи Тркалезна Кутија За Комплет За Контактни Леќи Кутија За Складирање Со Печатено
 • Новак

Африканска Уметност Жена Со Тенџере Историски Елементи Тркалезна Кутија За Комплет За Контактни Леќи Кутија За Складирање Со Печатено

DEN 1.33

Големина : куќиштето за контактни леќи е 3,1 инчи / 8 см во тркалезна формаПреносливата, совршена и паметна

ДОИТОЛ Свилени Очила Лепенка За Очи За Заштита На Очила Возрасни Деца Очила Лепенка За Покривање На Секое Око Мрзливо Лепенка За
 • Новак

ДОИТОЛ Свилени Очила Лепенка За Очи За Заштита На Очила Возрасни Деца Очила Лепенка За Покривање На Секое Око Мрзливо Лепенка За

DEN 1.33

Може да се користи како многу практичен и внимателен подарок за вашите пријатели кои треба да ја поправ�

Сина Светлина Блокирање Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Метална Рамка И Смола Леќи, Далеку и Во Близина На Двојна употреба
 • Новак

Сина Светлина Блокирање Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Метална Рамка И Смола Леќи, Далеку и Во Близина На Двојна употреба

DEN 3.33

Големина НА ПРОИЗВОДОТШирина На Објективот : 53мм / 2,08", Висина На Објективот : 41мм / 1,61", Мост : 20мм / 0,78", Вку�

Зеродеко 1 пар
 • Новак

Зеродеко 1 пар

DEN 1.00

Чистач за задржување : Има едноставен дизајн, но многу е практично да се користи, што ви носи многу погод�

Очила Влошки за Нос 11мм 4парови Парчиња Нос Замена Квадратен Правоаголник Лизгање На Лизгање Во Силиконски Носници За Очила Очила Очила За Сонце
 • Новак

Очила Влошки за Нос 11мм 4парови Парчиња Нос Замена Квадратен Правоаголник Лизгање На Лизгање Во Силиконски Носници За Очила Очила Очила За Сонце

DEN 1.67

Големина : 11х6, 5мм Материјал : Силикон Форма : Квадрат / Правоаголник Тип на монтирање : притискање,Прицвр�

Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Мултифокални Асферични Површински Леќи, Паметен Зум На Метална Рамка Во Близина И Далеку Унисекс Читач
 • Новак

Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Мултифокални Асферични Површински Леќи, Паметен Зум На Метална Рамка Во Близина И Далеку Унисекс Читач

DEN 2.67

Големина на производотШирина На Објективот : 55мм / 2,16", Висина На Објективот : 33мм / 1,29", Мост : 17мм / 0,66", Дол�