Очила со 4-пакувања чаши за читање сина светлина блокирајќи ги жените мажи на половина месечина читатели

Очила со 4-пакувања чаши за читање сина светлина блокирајќи ги жените мажи на половина месечина читатели

DEN 0.33

Достапност

Увезени Не поларизирани. Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита. Ширина на леќи : 2,05 инчи. Висина на леќи : 1,14 инчи. Мост : 0,63 инчи. АРМ : 5,59 инчи. ▲ Рамка Висина - Машка сина светлина за блокирање на очила за читање со пролетни шарки. Висина на рамка околу 1,14 инчи (29мм). Design Белезен дизајн - Лесни читатели на сини зраци со лесен корен за издржливо и удобно долго облекување. Елегантен дизајн може да направи да изгледате попрофесионално и стилски на работа или во животот. ▲ Метална рамка и јасни леќи - овие очила за читање на филтрирање на сина светлина се изработени од квалитетен метал. Леќите се кристално јасни. ▲ 4 Читатели на пакувања за мажи - Спецификациите за блокирање на сина светлина можете да чувате пар во спалната соба, пар во дневната соба и пар во канцеларијата. Не треба да трчате наоколу во потрага по очила кога сакате да прочитате. ▲ Нема ризик да се обидете - сини очила за блокирање на светлина во случај да се случи некој скршен проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти на Eyekeper за да го решите проблемот сè додека не бидете задоволни. Не поларизирани. Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита. Ширина на леќи : 2,05 инчи. Висина на леќи : 1,14 инчи. Мост : 0,63 инчи. АРМ : 5,59 инчи. ▲ Рамка Висина - Машка сина светлина за блокирање на очила за читање со пролетни шарки. Висина на рамка околу 1,14 инчи (29мм). Design Белезен дизајн - Лесни читатели на сини зраци со лесен корен за издржливо и удобно долго облекување. Елегантен дизајн може да направи да изгледате попрофесионално и стилски на работа или во животот. ▲ Метална рамка и јасни леќи - овие очила за читање на филтрирање на сина светлина се изработени од квалитетен метал. Леќите се кристално јасни. ▲ 4 Читатели на пакувања за мажи - Спецификациите за блокирање на сина светлина можете да чувате пар во спалната соба, пар во дневната соба и пар во канцеларијата. Не треба да трчате наоколу во потрага по очила кога сакате да прочитате. ▲ Нема ризик да се обидете - сини очила за блокирање на светлина во случај да се случи некој скршен проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти на Eyekeper за да го решите проблемот сè додека не бидете задоволни. Според администрацијата за безбедност и здравје при работа : Преферираното растојание за гледање за VDTS се движи помеѓу 18 и 24 инчи (45,72 и 60,96 сантиметри, соодветно). Карактеристики и придобивки филтри 100% од најштетните сини на ниско ниво и скоро 40% висока енергија видлива светлина од таблети, телефони, ТВ, компјутери и многу повеќе.


За производот

Избор на клиент

Држач за стакло од ринопластика со лента за уво за операција на носот на носот септопластика Скршена поддршка за обновување на носот
  • Новак

Држач за стакло од ринопластика со лента за уво за операција на носот на носот септопластика Скршена поддршка за обновување на носот

DEN 264.00

Држач на стакло за нос : држач за стакло од ринопластика е специјално дизајн за луѓе кои имаат постназал�

ОЧЕН ПЕКС 4 Спакувајте Очила За Читање За Мажи, Сини Светлосни Блокирачки Компјутерски Очила, Читачи Со Целосна Рамка Анти УВ/Напрегање На Очите/Отсјај(2.0)
  • Новак

ОЧЕН ПЕКС 4 Спакувајте Очила За Читање За Мажи, Сини Светлосни Блокирачки Компјутерски Очила, Читачи Со Целосна Рамка Анти УВ/Напрегање На Очите/Отсјај(2.0)

DEN 399.20

Сината светлина на спектарот на видлива светлина е пократка во бранова должина (380 500 нанометри), со најг

JJWELL 3 пакувања со сина светлина блокирајќи очила за читање за жени, стилски метални читатели на целосна рамка за жени, стакло анти -сини
  • Новак

JJWELL 3 пакувања со сина светлина блокирајќи очила за читање за жени, стилски метални читатели на целосна рамка за жени, стакло анти -сини

DEN 1590.40

Confressидари со висока дефиниција и професионална】Професионална и точна конфигурација на степен со јасн�

Чистач за контактни леќи од 10 парчиња, професионален преносен рачен контакт леќи чистење на натопување на куќиште за миење садови
  • Новак

Чистач за контактни леќи од 10 парчиња, професионален преносен рачен контакт леќи чистење на натопување на куќиште за миење садови

DEN 3.33

Чистење на контактни леќи : Случајот за чистење на леќи за контакт користи метод за чистење напред и наз�

Оптикс 55 Сина Светлина Блокирање Очила Девојки &засилувач; Момчиња | Анти Очила Сина Светлина Очила Деца Компјутерски Игри Очила
  • Новак

Оптикс 55 Сина Светлина Блокирање Очила Девојки &засилувач; Момчиња | Анти Очила Сина Светлина Очила Деца Компјутерски Игри Очила

DEN 159.84

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ВО НАШИОТ ДИГИТАЛЕН СВЕТДецата се изложуваат на технологија порано и порано овие денови К

Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање, За Анти-Замор На Очите Анти Отсјај Смола Леќи Лесни Рамка Очила За Жени
  • Новак

Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање, За Анти-Замор На Очите Анти Отсјај Смола Леќи Лесни Рамка Очила За Жени

DEN 795.84

Големина на производотШирина На Објективот : 52мм / 2,04", Висина На Објективот : 40мм / 1,57", Мост : 18мм / 0,70", Вку�