Синус Мора ЕКС Xbox One-Xbox One

Синус Мора ЕКС Xbox One-Xbox One

DEN 223.84

Достапност

Зафатената приказна беспрекорно се интегрира во акцијата за да го подигне корисничкото искуство Уникатна игра заснована на продолжување на времето преку 7 убаво изработени, разновидни фази. Над 50 различни комбинации на оружје со Уреди за манипулирање со времето. Ризик и награда - повеќе нивоа на тежина во аркаден режим со длабоко постигнување и скриен ранг систем за поискусните играчи. Музика составена од Акира Јамаока, Звучен Директор На Тивок Рид и Сенки на Проклетите. Синус Мора е снимање со странично лизгање нагоре што обезбедува уникатен предизвик, каде што времето е крајниот фактор. Мешајќи ги класичните сензибилитети на стрелците со современа презентација, Синус Мора е прекрасно снимање што нуди И Режим На Приказна што ткае над-врвна приказна и Аркаден Режим што обезбедува длабока, задоволувачка игра за да ги предизвика љубителите на жанрот. Со многу начини за манипулирање со времето, Синус Мора има над 50 комбинации на оружје за да ја заврши секоја прекрасна фаза што одговара на вештините на играчот со тешкотии во скалирањето. Саундтракот составен од Акира Јамаока и со дизајни на шефови Од Махиро Маеда.


За производот

Избор на клиент

Нов целосен куќиште за куќишта поставени со сите копчиња за активирање за безжичен контролер на Xbox One Комплетен комплет за поправка
  • Новак

Нов целосен куќиште за куќишта поставени со сите копчиња за активирање за безжичен контролер на Xbox One Комплетен комплет за поправка

DEN 228.96

Комплет за целосна куќичка за куќиште за Xbox One Slim Controller (1708), фабрички OEM делови (Ве молиме имајте во предв�

2 ПАРЧИЊА Нова Замена Приклучок За Слушалки За Слушалки Од 3,5 мм Приклучок За Приклучок За Приклучок За Слушалки За Слушалки За Слушалки
  • Новак

2 ПАРЧИЊА Нова Замена Приклучок За Слушалки За Слушалки Од 3,5 мм Приклучок За Приклучок За Приклучок За Слушалки За Слушалки За Слушалки

DEN 2.33

100% Сосема Нов И Квалитетен! Компатибилен Со Xbox Еден Тенок S Контролер Забелешка : одговара Само за xbox one т�

Дизајн на главни Куќишта Официјално Лиценциран Баруф Апстрактен Простор 2 Уметност Измешајте Мат Винил Налепница Гејмерски Капак
  • Новак

Дизајн на главни Куќишта Официјално Лиценциран Баруф Апстрактен Простор 2 Уметност Измешајте Мат Винил Налепница Гејмерски Капак

DEN 1320.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Баруф Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отпорност

Штанд за полнење Со Вентилатор За Ладење За Xbox S Серија, Auarte Додатоци Станица За Полнење Приклучок За Xbox Серија S, 2 Нивоа Вентилатори
  • Новак

Штанд за полнење Со Вентилатор За Ладење За Xbox S Серија, Auarte Додатоци Станица За Полнење Приклучок За Xbox Серија S, 2 Нивоа Вентилатори

DEN 304.00

Погоден За Хсерија и конзолоДва вградени вентилатори можат да ја забрзаат климатизацијата на дното на �

Контролер на игри USB адаптер, стабилен лесен за употреба рачка joysticks USB адаптер ниска латентност за компјутери за компјутери за компјутери
  • Новак

Контролер на игри USB адаптер, стабилен лесен за употреба рачка joysticks USB адаптер ниска латентност за компјутери за компјутери за компјутери

DEN 335.84

Апликација : Адаптерот работи со Genesis, за мега Drive 3 и 6 копчиња оригинални и трети страни контролори на иг�

ЛЕГО Сити Прикриен
  • Новак

ЛЕГО Сити Прикриен

DEN 2.00

Најпродаваниот, добро разгледан ЛЕГО Сити Прикриен носи хумористичен, отворен свет ЛЕГО игрисо новодод