Newујорк, разгледница во Yorkујорк

Newујорк, разгледница во Yorkујорк

DEN 175.84

Достапност

Центар Рокфелер Newујорк, NYујорк. Поштенска користена година : Неискористено. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Можеби имаат пишување од пред и/или назад. Може да има и светло пожолтување од возраста.


За производот

Избор на клиент

Старман 38 ВФ/НМ; ДЦ стрип
  • Новак

Старман 38 ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 2.67

Напишано Од Џејмс Робинсон Илустрирано Од Дасти Абел Точка : Старман (2 Серија) #38 Издавач : Дц Насловна Ум

Ангела Лансбери потпиша автограм - Кандидатот за целосна филмска скрипта на Манџуријан - Френк Синатра, Лоренс Харви, Jamемет Ли, убавица и astвер,
  • Новак

Ангела Лансбери потпиша автограм - Кандидатот за целосна филмска скрипта на Манџуријан - Френк Синатра, Лоренс Харви, Jamемет Ли, убавица и astвер,

DEN 8000.00

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и