Newујорк, разгледница во Yorkујорк

Newујорк, разгледница во Yorkујорк

DEN 3.33

Достапност

Гранд централен терминал Newујорк, NYујорк. Поштенска користена година : Неискористено. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Можеби имаат пишување од пред и/или назад. Може да има и светло пожолтување од возраста. Одделение 3 - Одлична состојба со просечна состојба на разгледниците имаат повеќе агли и/или абење на работ од одделение 2.


За производот

Избор на клиент

2018 Блузи Откачени Пакети Одат во Кино Научно-Фантастични Филмски Налепници Сина 16 Истребувач Грешка-Ментор Спреј Тргување Картичка
  • Новак

2018 Блузи Откачени Пакети Одат во Кино Научно-Фантастични Филмски Налепници Сина 16 Истребувач Грешка-Ментор Спреј Тргување Картичка

DEN 31.84

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

Халси - Ешли Франгипан - Потпишан автограм со целосна големина Црна Фендер Стратокастер Електрична гитара C w/ James Spence JSA Автентикација
  • Новак

Халси - Ешли Франгипан - Потпишан автограм со целосна големина Црна Фендер Стратокастер Електрична гитара C w/ James Spence JSA Автентикација

DEN 796.80

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

Jamesејмс Тејлор потпиша автограм со целосна големина Фендер Акустична гитара Б со PSA/DNA PSA COA - Легендарна пејачка, слатко бебе Jamesејмс,
  • Новак

Jamesејмс Тејлор потпиша автограм со целосна големина Фендер Акустична гитара Б со PSA/DNA PSA COA - Легендарна пејачка, слатко бебе Jamesејмс,

DEN 3.00

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и