Ултраман Суперхерој Цртан Лик Скокање Железо На Лепенка см

Ултраман Суперхерој Цртан Лик Скокање Железо На Лепенка см

DEN 127.84

Достапност

Пеглајте Овој одличен лепенка е Од Цртан филм суперхерој серија Ултраман и го прикажува како скока со раката испружена на неа. Оваа лепенка е висока приближно 2 1/2 инчи и широка 2 инчи по големина и има зелена и сива боја. Доаѓа железо на подготвени.


За производот

Избор на клиент

Мачка 45А ВФ/НМ; ДЦ стрип
  • Новак

Мачка 45А ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 2.00

Напишано Од Женевиев Валентин Илустрирано Од Дејвид Месина Точка : Мачка (4Та Серија) #45а Издавач : Дц Нас�