Сара Шахи 8х10 Славна фотографија потпишана лично

Сара Шахи 8х10 Славна фотографија потпишана лично

DEN 800.00

Достапност

UACC регистриран дилер на автограм #192 100% автентични автограми загарантирани за живот. Обезбеден сертификат за автентичност (COA). Никогаш не продаваме „пред-печатени“ или фотографии генерирани од компјутер. На залиха и подготвени за испорака!. UACC регистриран дилер на автограм #192. 100% автентични автограми загарантирани за живот. Обезбеден сертификат за автентичност (COA). Никогаш не продаваме „пред-печатени“ или фотографии генерирани од компјутер. На залиха и подготвени за испорака!. Прекрасна целосна должина поза во црна боја.


За производот

Избор на клиент

Марс Напади 1 VF/NM; IDW стрип
  • Новак

Марс Напади 1 VF/NM; IDW стрип

DEN 0.33

Напишано од Џон Лејман Илустрирано Од Џон меккреа Точка : Марс Напади (3 Серија) #1 (3) Издавач : Idw Покритие �