Хирам, разгледница на Мејн

Хирам, разгледница на Мејн

DEN 1.33

Достапност

Уличен поглед Поштенска користена година : 1910. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Поштенска користена година : 1910. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Можеби имаат пишување од пред и/или назад. Може да има и светло пожолтување од возраста. Одделение 3 - Одлична состојба со просечна состојба на разгледниците имаат повеќе агли и/или абење на работ од одделение 2.


За производот

Избор на клиент

Jordanордан Дејвис потпиша автограм целосна големина Една од еден вид обичај 1/1 Американско знаме Гибсон епифон Акустична гитара А W/James
  • Новак

Jordanордан Дејвис потпиша автограм целосна големина Една од еден вид обичај 1/1 Американско знаме Гибсон епифон Акустична гитара А W/James

DEN 2.33

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

Бетмен 691 ВФ/НМ; ДЦ стрип
  • Новак

Бетмен 691 ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 1.67

Напишано Од Џад Виник Илустрирано Од Марк Бегли Точка : Бетмен #691 Издавач : Дц Насловна Уметник : Тони Дан