ЉУБОВ ПРЕД ПОЈАДОК КЕРОЛ ЛОМБАРД 1936 ОРИГИНАЛНА ЛОБИ КАРТИЧКА 11Х14 ФИЛМСКИ ПОСТЕР

ЉУБОВ ПРЕД ПОЈАДОК КЕРОЛ ЛОМБАРД 1936 ОРИГИНАЛНА ЛОБИ КАРТИЧКА 11Х14 ФИЛМСКИ ПОСТЕР

DEN 379.20

Достапност

Ставка : Оригинална Американска Лоби Картичка (11 на 14 инчи) Филмски Постер од романтичната комедија "Љубов Пред Појадок" Од 1936 година во која глумат Керол ломбард и Престон Фостер СОСТОЈБА : оваа лоби картичка има дупки во аглите и лесно размачкување во долната десна бела маргина. Областа на сликата е прилично чиста.Состојбата е Многу Добра – Добро.


За производот

Избор на клиент

Hellboy 2004 г.
  • Новак

Hellboy 2004 г.

DEN 0.67

Ние сме ваш дом за оригинални и автентични меморијали за забава од филмови, телевизија, музика, театар, с

Сина Буба, 5 VF ; DC стрип
  • Новак

Сина Буба, 5 VF ; DC стрип

DEN 1.00

Напишано Од Кит Гифен, Џон Роџерс Илустрирано Од Данкан Руло Точка : Сина Буба, (4Та Серија) #5 Издавач : Дц �