Гладис Најт 8х10 музичка фотографија потпишана лично

Гладис Најт 8х10 музичка фотографија потпишана лично

DEN 2400.00

Достапност

UACC регистриран дилер на автограм #192 100% автентични автограми загарантирани за живот. Обезбеден сертификат за автентичност (COA). Никогаш не продаваме „пред-печатени“ или фотографии генерирани од компјутер. На залиха и подготвени за испорака!. Прекрасен шут во сина боја.


За производот

Избор на клиент

Keokuk, разгледница во Ајова
  • Новак

Keokuk, разгледница во Ајова

DEN 899.20

Национални гробишта Поштенска користена година : Неискористено Редовна големина приближно 3 1 / 2 инчи x 5