Којорад А2305 Радијатор

Којорад А2305 Радијатор

DEN 1.33

Достапност

Одговара на 00-05 Тојотаchо/04-06 Потомство x A/x B 1,5 Л НА Земја на Потекло : Јапонија. Димензии на пакетот : 22,5 Л х 23,5 Ч х 5 В (инчи). Тежина на пакетот : 7,8 килограми. Којо ја води индустријата за радијатори по квалитет, перформанси и опрема. Инженерите од којо внимателно ги дизајнираат радијаторите кои нудат вистинска инсталација За приклучок и играње Без дупчење, сечење, преместување или истегнување за да ги натераат нивните радијатори да се вклопат правилно.Овие радијатори ЗА замена НА ОЕМ Којо имаат пластични крајни резервоари со алуминиумско јадро, што овозможува исплатлива опција во споредба со ЕДИНИЦИТЕ ОЕМ. Одговара на 04-06 Scion x A 1,5 L I4 на 04-06 Scion x B 1,5 L I4 на 00-05 Toyota ECHO 1,5 L I4 На Supersedes A2304.


За производот

Избор на клиент

Тик 13194 Замена Радијатор
  • Новак

Тик 13194 Замена Радијатор

DEN 2059.36

Оеспоредливи темперамент (не" пигтаил " конектор) за кавгаслободен инсталација Оеспоредливи одредби за

Брег До Брег 470625 Печат
  • Новак

Брег До Брег 470625 Печат

DEN 2.00

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

Гуми За ЏВАКАЊЕ Dc12v 24v Автомобили Напојување Полнач За Батерии Прекинувач Во Согласност со Рачни Прекинувачи За Ресетирање АВТОМОБИЛ
  • Новак

Гуми За ЏВАКАЊЕ Dc12v 24v Автомобили Напојување Полнач За Батерии Прекинувач Во Согласност со Рачни Прекинувачи За Ресетирање АВТОМОБИЛ

DEN 463.68

Сосема нов, изработен со висококвалитетни деловиЛесен за употреба и издржлив Функција : спречете преку�

Којорад А2301 Радијатор
  • Новак

Којорад А2301 Радијатор

DEN 3.00

Одговара на 9902 Мицубиши Галант 3,0 Л НА Ое Дел Број МР571035, МР385757, МР993588 Којо ја води индустријата за радија