Кожа од кожа од не'рѓосувачки челик, горниот дел од чипка за чипка за раб, ленти за ленти со ленти од кожен кожен кожен кожен мандат, машина за сечење нож -

Кожа од кожа од не'рѓосувачки челик, горниот дел од чипка за чипка за раб, ленти за ленти со ленти од кожен кожен кожен кожен мандат, машина

DEN 499.20

Достапност

Боја : Сребрена Tandy кожа табела Топ секач за чипка е алатка за сечење чипка на таблети му овозможува на корисникот да ги исече раб, ленти за плетенка и чипка. Ова е рачен секач за добиточна храна, ако ја повлечете кожата фрлена. Tandy кожа табела со врвен секач за чипка е секачот за таблети работи добро на чипка, ремени, плетенки и раб што е по можност цврста тежина од 3-5 мл. Ова е одличен начин да се забрза сечење на кожа со убав исправен раб. Кожна маса, горниот дел од чипка за чипка за раб, ленти за плетенка лента, лента чипка, кожена кожна кожна тавана, машина за сечење на ножеви : Танди кожна маса, горниот дел од чипката, алатката за сечење чипка, му овозможува ја повлекувате кожата фрлена. Танди кожна маса на горниот дел од чипка е секачот за таблети работи добро на чипка, ремени, ленти за плетенка и раб што е по можност цврста тежина од 3-5 мл. Ова е одличен начин за забрзување на сечење кожа со а Убав директен раб. Ширина на сечење е повеќекратна од 1/8 "(0,3 см) до 3" (7,6 см). Спецификации : Материјал : не'рѓосувачки челик, големина 190x110x50mmnote : поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку Различна од бојата прикажана на сликите.


За производот

Избор на клиент

Восок заптивка лажица со дрвена рачка бакарен восок запечатување печат за топење лажица за свадбени покани Масовно правење гроздобер елегантен
  • Новак

Восок заптивка лажица со дрвена рачка бакарен восок запечатување печат за топење лажица за свадбени покани Масовно правење гроздобер елегантен

DEN 100.64

Што ќе добиете : 1 парчиња 41 '' 'Восочна лажица заптивка Премиум квалитет : Лажицата е изработена од цврст �

IDL пакување 18 x 180 стапки ролна хартија, црвена боја од тули-Проекти за уметност и DIY, занаети, завиткување на подароци, украси-не проследувајте
  • Новак

IDL пакување 18 x 180 стапки ролна хартија, црвена боја од тули-Проекти за уметност и DIY, занаети, завиткување на подароци, украси-не проследувајте

DEN 0.67

【Црвена тула Крафт хартија ролна】 18инчен широк x 180 метри (вкупно 270 квадратни метри) Лесна и флексибилн�

ByBycd 3D Lotus цвет силиконски мувла за торта за торта за DIY фонтан сапун чоколадо бонбони од глина од смола занаетчиски алати за печење декорација
  • Новак

ByBycd 3D Lotus цвет силиконски мувла за торта за торта за DIY фонтан сапун чоколадо бонбони од глина од смола занаетчиски алати за печење декорација

DEN 1.33

Материјал : Силикон Изработено со висококвалитетен силикон, тој е мек, флексибилен, безбеден и издржлив

Aboofan 100 парчиња зајак уво клип за коса, правење додатоци Велигден цртан филм зајак уво фиба за занаетчиски занаетчиски клип за коса
  • Новак

Aboofan 100 парчиња зајак уво клип за коса, правење додатоци Велигден цртан филм зајак уво фиба за занаетчиски занаетчиски клип за коса

DEN 1.33

? Зајани уши клипови за коса? Усвоен на врвен материјал за ткаенини, ова е практично и издржливо за време�

Уметност на гребење за возрасни, виножито за сликање на виножито ноќно гледање, занаетчиски сет: 8 листови картички за гребење со 6 алатки во торба
  • Новак

Уметност на гребење за возрасни, виножито за сликање на виножито ноќно гледање, занаетчиски сет: 8 листови картички за гребење со 6 алатки во торба

DEN 1.33

【Пакет, вклучувајќи】 : 8 x табла за цртање на гребење, 1 x гребење пенкало, 1 x црвена стругалка, 1 x чиста чет

Суккулентни силиконски калапи 4 парчиња, камбински цветни растенија калапи, рачно изработени сапуни од свеќи од чоколадо и епоксидни смола занаети
  • Новак

Суккулентни силиконски калапи 4 парчиња, камбински цветни растенија калапи, рачно изработени сапуни од свеќи од чоколадо и епоксидни смола занаети

DEN 175.84

? ? 【Силиконски калапи】 Пакетот содржи 4 различни цвеќиња ? 【Температури】 Калапот може да издржи темпе�

Artibetter 1000 пар
  • Новак

Artibetter 1000 пар

DEN 1.67

Дури и ако има премногу притисок во работата и животот, можете да го опуштите умот и да ја намалите харти

Christmasохофуни Божиќ Мини формална мини Божиќна формална капа Божиќна кукла Врвна капа Снежен човек ДИЈ капа Хетс: 2 парчиња минијатура
  • Новак

Christmasохофуни Божиќ Мини формална мини Божиќна формална капа Божиќна кукла Врвна капа Снежен човек ДИЈ капа Хетс: 2 парчиња минијатура

DEN 1.33

Крпа Мини каубојски капа Овие капи за снежни луѓе за занаети се изработени од лесен материјал за крпа шт

Kinbom 50pcs 5.9x5,9 инчи оригами хартија, убава голема двојна еднострана хартија за хартија во форма на оригами со 12 модели на хороскопски
  • Новак

Kinbom 50pcs 5.9x5,9 инчи оригами хартија, убава голема двојна еднострана хартија за хартија во форма на оригами со 12 модели на хороскопски

DEN 0.67

Содржина на пакетот : getе добиете 50 парчиња двострани документи за оригами, отпечатени со 12 шарени надво�

Минонова ротатибилна топла нож пена за секач од стиропор за сечење комплет за сечење на стиропорот, ладен 200W AC топла нож за секач за сечење
  • Новак

Минонова ротатибилна топла нож пена за секач од стиропор за сечење комплет за сечење на стиропорот, ладен 200W AC топла нож за секач за сечење

DEN 2.67

✅ 【Ротаторна топла нож】 Алатката за сечење на пена од минова може да се ротира од 90 ° до 180 °, што може да