Utalind 10 парчиња чанти рачка со кожа обвивки за обвивки за паричник за заштити за занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаети за торба за па?

Utalind 10 парчиња чанти рачка со кожа обвивки за обвивки за паричник за заштити за занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски

DEN 114.08

Достапност

Пакетот содржи : 10 пички рачки за обвивки; Информации за големина : Должина : 12cm/472 Inch; Ширина : 10см/3.94inch; Боја : црна. Сигурен квалитет : капакот за завиткување на рачката е изработена од висококвалитетна PU кожа, која не само што е мека и удобна, туку и не е лесна за деформација и може да се користи повторно подолго време. Лесен за употреба : капакот за завиткување на рачката доаѓа во мал и преносен пакет, со дизајн на Snap-On, кој е многу едноставен и удобен да се користи со тркалање и затворање на прилепувањата. Практична функција : Кога вашата торба е потешка, може да го олесни притисокот на раката што избегнува задушување и заштита на вашите раце. Широка апликација : капакот за завиткување на рачката е погодна за рачката на која било торба што ја максимизира заштитата на торбите, како што се торби за купување, торби за патувања, торби за месинџер, чанти, паричници, итн. Материјал : Кожа и металкватентност : 10 peicescolor : црна должина : 12cm/4.72inchwidth : 10cm/3.94inchfeature : мека и удобна, не е лесна за деформација и може да се користи подолго време.


За производот

Избор на клиент

200x мини Бредс, прицврстувачи за хартија за ракотворби за ракотворби за украсување метална играчка за печат за украсување за записи DIY
  • Новак

200x мини Бредс, прицврстувачи за хартија за ракотворби за ракотворби за украсување метална играчка за печат за украсување за записи DIY

DEN 3.33

Пакет : Пакетот содржи 200 бели мини Бредс, сврзувачки елементи за хартија, занаетчиски украси Материјал :

CGOLDENWALL Тешка прилагодлива 1 дупка удобност за удобност за удобност за удобност за удобност од 30мм дебелина за удирање за картичка,
  • Новак

CGOLDENWALL Тешка прилагодлива 1 дупка удобност за удобност за удобност за удобност за удобност од 30мм дебелина за удирање за картичка,

DEN 0.67

[Способност за удирање] Можете да удрите до околу 30 мм дебела хартија, а можете да удрите деловни картичк

Алатка за трансфер на фолија, комплет за трансфер на фолија 3-во-1 со замена на куќиштето за производителот 3/производител/истражете
  • Новак

Алатка за трансфер на фолија, комплет за трансфер на фолија 3-во-1 со замена на куќиштето за производителот 3/производител/истражете

DEN 223.84

【Широко компатибилна】 Алатка за трансфер на фолија, комплетот за трансфер на фолија Artarron работи соврш�

1200 пар
  • Новак

1200 пар

DEN 3.00

【Вредно пакет】 Секој пакет содржи пакет од 200 парчиња чистачи на цевки и пакет од 1000 парчиња пом пом со 2

Crafjie јајца од пена 6 п.п.
  • Новак

Crafjie јајца од пена 6 п.п.

DEN 1.00

Пакет : Сет вклучува 6 мазни 6 инчи (15 см) со дијаметар од полистирен јајца од пена Материјал : Овие јајца о�

Да, Велистир 2 табла за печат на големина, кожна занаетчиска гумена нем табла за сечење дупка за печат за печат занаетчиски занает, перница
  • Новак

Да, Велистир 2 табла за печат на големина, кожна занаетчиска гумена нем табла за сечење дупка за печат за печат занаетчиски занает, перница

DEN 3.00

♥ големина околу 20x15x08cm / 8x6x3 / 10inchand 30x20x0x0.8cm / 12x8x3 / 10inch; Дебелина : 0,8 см; Количина : 2 парчиња ♥ Направено од �

Јутонер 6 парчиња ножици покријте ги безбедноста синтетички кожни обвивки за ножици за заштита на косата за сечење ножици за шиење ножици,
  • Новак

Јутонер 6 парчиња ножици покријте ги безбедноста синтетички кожни обвивки за ножици за заштита на косата за сечење ножици за шиење ножици,

DEN 143.84

Повеќебојни : Кожна обвивка за ножици има разни бои како роза црвена, црна, длабока лотос боја, светло си�

Кохеали кожни алатки кожни алатки 9 парчиња кожни занаетчиски кожни кожни алатки за резба, гравура, комплети алатки за моделирање алатки за кожа
  • Новак

Кохеали кожни алатки кожни алатки 9 парчиња кожни занаетчиски кожни кожни алатки за резба, гравура, комплети алатки за моделирање алатки за кожа

DEN 3.00

Кожни алатки за шиење изработени од легура и јаглероден челик материјал за цврста и издржлива употреба

Најдобар занаетчиски материјал мозаик плочка, микро стакло мала мини мозаик плочка DIY хоби Деца рачно изработени кристално слободен камен занаетчиски
  • Новак

Најдобар занаетчиски материјал мозаик плочка, микро стакло мала мини мозаик плочка DIY хоби Деца рачно изработени кристално слободен камен занаетчиски

DEN 2.00

Материјал : Мозаичните плочки се изработени од здрав и нетоксичен кристален материјал, шарени за пополн