Tikjiua јасни цветни ленти, ширина 1/4 инчи, 72 јарди, чиста водоотпорна цветна лента за свадба Божиќни свежо цвеќе занаети букети за украсување дома

Tikjiua јасни цветни ленти, ширина 1/4 инчи, 72 јарди, чиста водоотпорна цветна лента за свадба Божиќни свежо цвеќе занаети букети за украсување

DEN 79.84

Достапност

Пакетот со лента за завиткување на букети вклучува : добивате 2 ролни чиста цветна лента, секоја ролна е долга 6 mm/0,23 во широки и 108 стапки (36 јарди) Висококвалитетна лента за букет : Материјалот на лентата е ПЕТ, а неговата карактеристика е висока температура, така што може да се користи во широк опсег и да се прилагоди на многу околини. Без разлика дали е топла летна или студена зима, може да се користи со доверба и не е засегната од времето. Лента со висок квалитет - Оваа чиста лента е одлична во перформансите, мазна површина, флексибилна и издржлива, без остаток на лепак ако треба да го отстраните после употреба. Светлината може да блесне на растенијата низ лентата, што им овозможува на растенијата да имаат доволно светло опкружување без негативно да влијаат на растенијата. Широко користена лента : Оваа транспарентна лента може да се користи за да се поправат цвеќиња, цветни аранжмани, кога имате цвеќиња при рака и треба да вметнете шише, оваа транспарентна лента може да биде најдобриот асистент, запечатете го шишето со лента за да формирате решетка, потоа Можете да ги организирате цвеќињата на уреден начин во вазна. Користете Белешка : Осигурете се дека целната површина што ја користите чиста лента е што е можно чиста и сува, најдобро е да користите материјали со мазно поврзување како стакло, порцелан, пластика, итн. Што можете да ја користите со доверба. Пакетот со лента за завиткување на букети вклучува : добивате 2 ролни чиста цветна лента, секоја ролна е долга 6 mm/0,23 во широки и 108 стапки (36 јарди). Висококвалитетна лента за букет : Материјалот на лентата е ПЕТ, а неговата карактеристика е висока температура, така што може да се користи во широк опсег и да се прилагоди на многу околини.


За производот

Избор на клиент

Подобри занаети сребрени обложени плоштади 3 плочки за огледало - може да се користат во многу занаетчиски проекти, украси и мозаици.
  • Новак

Подобри занаети сребрени обложени плоштади 3 плочки за огледало - може да се користат во многу занаетчиски проекти, украси и мозаици.

DEN 2.67

3 инчи сребрени обложени плоштади плочки Овие огледала се одличен додаток на секој проект за занаетчиск

Калапи за свежирани калапи DIY силиконски калапи за свежо духови желка праска срце куче епоксидни смола калапи за арома монистра, приврзоци
  • Новак

Калапи за свежирани калапи DIY силиконски калапи за свежо духови желка праска срце куче епоксидни смола калапи за арома монистра, приврзоци

DEN 158.24

Безбеден материјал : Направено од силикон, калапот е издржлив, безбеден за употреба, лесен за демидирање

Мали starsвезди сјајни конфети 3мм starsвезди конфети ласерски секвенци за украсување на забави, занаети за DIY, премиум уметност за нокти,
  • Новак

Мали starsвезди сјајни конфети 3мм starsвезди конфети ласерски секвенци за украсување на забави, занаети за DIY, премиум уметност за нокти,

DEN 0.33

Пакет : 10g по пакет; Големина : околу 3мм; Облик : Starвезда Мала големина и мала тежина, висока сјај и задржув

Сјајна хартија оригами хартија yangz 100 лим 10 бои квадратна идисцентна хартија, хартија за декорација, сјајна квадратна преклопна хартија
  • Новак

Сјајна хартија оригами хартија yangz 100 лим 10 бои квадратна идисцентна хартија, хартија за декорација, сјајна квадратна преклопна хартија

DEN 175.84

Пакетот вклучува : 100 листови оригами со 10 бои за избор, за да ги задоволите вашите различни рачно израбо�

Неверојатната алатка за секач за секачи за стакло со 1 резервно тркало за витражните стаклени чаршафи направени во Велика Британија
  • Новак

Неверојатната алатка за секач за секачи за стакло со 1 резервно тркало за витражните стаклени чаршафи направени во Велика Британија

DEN 359.52

Вклучени се најдобрите стаклени секачи за витраж со шише стакло секач, овој комплет за стакло за стакло

Изврши 60 ролни
  • Новак

Изврши 60 ролни

DEN 2.67

ЛЕСЕСКИ ЛЕПЕСКИ ЛЕСНИЦИ Компактна големина и лесна, лесна за носење Лепичка за лепило за хартија за мие�

Зелени патеки за сајберпанк стаклени очи од 6 мм до 60мм технологија фантастично накит за правење уметнички делови од кукли, таксидермиски
  • Новак

Зелени патеки за сајберпанк стаклени очи од 6 мм до 60мм технологија фантастично накит за правење уметнички делови од кукли, таксидермиски

DEN 0.67

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Среќната количка Мозична уметност- пеењето на дождовни wallидни уметности слика модерна врамена рачно изработена со камен фурнир за дневна
  • Новак

Среќната количка Мозична уметност- пеењето на дождовни wallидни уметности слика модерна врамена рачно изработена со камен фурнир за дневна

DEN 0.33

Користен материјал : лист од камен фурнир5 со рамка, боја : мултибоја / кафеава / зелена / сива (без додаде

Нова домашна канцеларија LON0167 се карактеризира со долга рачка метална сигурна ефикасност за шиење хартија за шиење трева, алатка
  • Новак

Нова домашна канцеларија LON0167 се карактеризира со долга рачка метална сигурна ефикасност за шиење хартија за шиење трева, алатка

DEN 158.40

Име на производот (издржлив во употреба) : директен ножици; материјал : метал Големина : безгрешна 20 x 5,3см