Допрете Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1 парчиња

Допрете Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1 парчиња

DEN 1326.40

Достапност

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век. Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Микро Вежба Битови. Издржлив и долг работен век. Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Микро Вежба Bits Taps Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1pcsspeciation : Тип : Тема Допрете Материјал : Голема Брзина Челик Слој : Ticn Обложени Flute : 2 пакет Вклучувајќи : 1pc Тема Славини.


За производот

Type:
Thread Tap
Material:
High Speed Steel
Coating:
TICN Coated
Flute:
2
Package Including:
1pc Thread Taps :

Избор на клиент

Нијагара Машина N59934 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Никулец Должина, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, Не-Центар Сечење,
  • Новак

Нијагара Машина N59934 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Никулец Должина, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, Не-Центар Сечење,

DEN 255.20

Минијатурните крајни мелници создаваат сложени намалувања потребни за прецизни индустрии Четири флеј�

Чикаго-Латроб 11225 912 Тип Б Дополнителна Должина На Воздухоплови Продолжување Вежба, Ф Вежба-Писмо, 0.257 во Вежба-Децимален Инч, 135 степен
  • Новак

Чикаго-Латроб 11225 912 Тип Б Дополнителна Должина На Воздухоплови Продолжување Вежба, Ф Вежба-Писмо, 0.257 во Вежба-Децимален Инч, 135 степен

DEN 3.00

Вежба За Продолжување На Авиони Од ЧикагоЛатроб, Тип Б Дополнителна Должина, Серија : 912, Ф Вежба Буква, 0,

Тапер Тап Цевка Г1/8 1/2 3/4 1 Заострена Цевка Допрете Метална Завртка Алатки За Сечење Навој Завртка Допрете Алатки за Навој 1 парчиња
  • Новак

Тапер Тап Цевка Г1/8 1/2 3/4 1 Заострена Цевка Допрете Метална Завртка Алатки За Сечење Навој Завртка Допрете Алатки за Навој 1 парчиња

DEN 2.33

Пиштол Вежба Битови Сечење остар, добар чип ефект Висок прецизен производ Одговара за работи за одржува

Допрете ја машината М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допрете Дин371 Засилена Нишка На Стеблото Допрете Вежба Рачни Алатки
  • Новак

Допрете ја машината М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допрете Дин371 Засилена Нишка На Стеблото Допрете Вежба Рачни Алатки

DEN 2.33

Микро Вежба Битови Допрете ја машината М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10 / М12 / М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допре�

Кобра Карбид 72000 Цврст Карбид Вртење Вметнете, Необложени Финиш, CCGX Стил, Обликувани Чипбрејкер, 1/4 Вметнете Големина, 3/32 Дебелина, 1/64
  • Новак

Кобра Карбид 72000 Цврст Карбид Вртење Вметнете, Необложени Финиш, CCGX Стил, Обликувани Чипбрејкер, 1/4 Вметнете Големина, 3/32 Дебелина, 1/64

DEN 335.68

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

Вежба Малку Челик М35 Целосно Земјата Пресврт Вежба Малку Степени Хеликс Дупка Дупчење Алатки За Обработка На Дрво Метал 1 парчиња
  • Новак

Вежба Малку Челик М35 Целосно Земјата Пресврт Вежба Малку Степени Хеликс Дупка Дупчење Алатки За Обработка На Дрво Метал 1 парчиња

DEN 689.28

Индустриски ДупчалкиПравото стебло може да биде цврсто фиксирано и прецизно центрирано, погодно за ста

Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење Комплет Прашина
  • Новак

Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење Комплет Прашина

DEN 833.60

Материјал : шкурка / фланелен Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, отпорност на абе