ШУНК 0176104 Челични Тврди Канџи За Стегање О. Д., 1,5 мм х 60 Степен, 12 мм Ширина на Жлебот, 40 мм х 47 мм х 20 мм

ШУНК 0176104 Челични Тврди Канџи За Стегање О. Д., 1,5 мм х 60 Степен, 12 мм Ширина на Жлебот, 40 мм х 47 мм х 20 мм

DEN 0.67

Достапност

Преносот на висок вртежен момент обезбедува економично сечење метал со голема брзина на сечење, сето тоа со високи перформанси на сечење Добивање повисока стапка на добиточна храна и подлабока стапка на сечење со дополнителен трет ред заби. Пониско абење На Вилиците На Канџите со зацврстена површина. Фина назабеност 1,5 мм х 60°. Стегање површина со канџи за повеќе зафат. Растојание помеѓу дупките - 20 мм. Фина назабеност 1,5 мм х 60°. Стегање површина со канџи за повеќе зафат. Растојание помеѓу дупките - 20 мм. Со метрички јазик и жлеб за сите клин бар моќ чакови брза промена на вилицата) погоден. За внатрешно, надворешно и стегање на шипки, многу голем опсег на стегање и многу повеќе. Го намалува времето на поставување и трошоците за поставување и нуди економично производство. Намалени времиња на поставување универзалните врвни вилици со метрички јазик и жлеб може да се користат на сите клинови шипки за струг (на пример, брзо менување на вилицата ЧАКОВИ РОТА ТВ плус). Разновидноста на вилиците го намалува времето на поставување, а со тоа и трошоците за поставување, особено со мали и различни големини на многу. Работните Парчиња за флексибилност може да се прицврстат на внатрешниот и надворешниот дијаметар со користење на збир на универзални врвни вилици.


За производот

Избор на клиент

5 парчиња прилагодливи рачки на рачката на рачката на рачката на рачката на тркалото на држачот на клучот на држачот за реверзибилно
  • Новак

5 парчиња прилагодливи рачки на рачката на рачката на рачката на рачката на тркалото на држачот на клучот на држачот за реверзибилно

DEN 255.84

【Материјал】 Рачката е изработена од одлични материјали од не'рѓосувачки челик, позлатени со хром и пол

Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење Комплет Прашина
  • Новак

Јп 8 Парчиња 4 Инчен Вежба Четка За Брусење Рампа, Инјекциска Смеса Вежба Чистач, Чистење Четка Кофа Чистење Алатка За Чистење Комплет Прашина

DEN 833.60

Материјал : шкурка / фланелен Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, отпорност на абе

Алатки за сечење на Морс 61526 метрички нишки формираат славини со високи перформанси, челик со голема брзина, стил на приклучок, обложена
  • Новак

Алатки за сечење на Морс 61526 метрички нишки формираат славини со високи перформанси, челик со голема брзина, стил на приклучок, обложена

DEN 1396.80

Список бр Допрете со високи перформанси Формирање на конец должина Допрете со високи перформанси...

Држач за прислушување на ЦПУ, затегнување компресија Висока точна 20Crmnti држач за прислушување за прицврстување на жицата Допрена за Центар
  • Новак

Држач за прислушување на ЦПУ, затегнување компресија Висока точна 20Crmnti држач за прислушување за прицврстување на жицата Допрена за Центар

DEN 3.00

Внатрешен третман за мелење на дупки, погоден за обработка на алатката со висока еразација, за што е пот�

Секач за мелење на површината 1 парче од 6 мм секач за мелење на дрво, секач за мелење со права крај, алатка за кастрење, агол за кастрење,
  • Новак

Секач за мелење на површината 1 парче од 6 мм секач за мелење на дрво, секач за мелење со права крај, алатка за кастрење, агол за кастрење,

DEN 1.67

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

ВИДИЈА ТДМ0810УПМ ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Вметнете, 0.4016 /10.2 мм, 140 степени, НАГОРЕ Геометрија, Десна Рака Сече, Карбид, Тиалн Слој,
  • Новак

ВИДИЈА ТДМ0810УПМ ТОП Вежба М1 Модуларен Вежба Вметнете, 0.4016 /10.2 мм, 140 степени, НАГОРЕ Геометрија, Десна Рака Сече, Карбид, Тиалн Слој,

DEN 1116.32

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

Секач за мелење на хардвер 2 флејта hrc55 топка за мелење на мелење на мелење тонфрам карбид алатка CNC мелење рутер рутер за вежбање бит
  • Новак

Секач за мелење на хардвер 2 флејта hrc55 топка за мелење на мелење на мелење тонфрам карбид алатка CNC мелење рутер рутер за вежбање бит

DEN 227.20

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�