Сандвик Коромант Р154. 0КФ-16-1220-11б Т-МАКС У-Заклучување Здодевна Лента За Жлебување, Форма На Вметнување На Триаголник, Висина на Стеблото од 15 мм, Минимален Дијаметар

Сандвик Коромант Р154. 0КФ-16-1220-11б Т-МАКС У-Заклучување Здодевна Лента За Жлебување, Форма На Вметнување На Триаголник, Висина на Стеблото

DEN 3.00

Достапност

Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Димензија : 2.286 См L X3, 048 См W X12, 446 См H. Точка Пакет Тежина : 0. Земја На Потекло : Сад. У-Заклучување Здодевни бар-16мм навој носителите Алатка Стил Код R/L154. 0 KF Цилиндрични стебло со станови Пакет од 1.


За производот

Избор на клиент