Филтер Доналдсон P145701

Филтер Доналдсон P145701

DEN 780.64

Достапност

Димензии на пакетот : 17,7 h x 17,7 L x 7 Тежина на пакет : 1,6 фунти. Димензии на пакетот : 17,7 h x 17,7 L x 7. Тежина на пакет : 1,6 фунти. Дуралитските средства за чистење на воздухот на Доналдсон се тешки, неметални, лесни, само-поддршка и целосно за еднократна употреба.


За производот

Избор на клиент

Центар за конзола на Ливти, Пристапник за ракавици за потпирачи за потпирачи на кутија Секундарна организатор на држачи за складирање за Chevrolet
  • Новак

Центар за конзола на Ливти, Пристапник за ракавици за потпирачи за потпирачи на кутија Секундарна организатор на држачи за складирање за Chevrolet

DEN 0.33

Компатибилност : се вклопува за 07 13 Chevy Silverado 1500, 0714 Chevy Silverado 2500 / 3500, 0713 Chevrolet Avalanche / Tahoe, 07 14 Chevy Suburban 1500, 0713

Филтер Доналдсон p566512
  • Новак

Филтер Доналдсон p566512

DEN 4880.00

Примарна примена : Пал HC8900 FKS39 H или Z Примарна примена : Пал HC8900 FKS39 H или Z Дуралитските средства за чистењ�

FRAM G8122 IN-line File Filter
  • Новак

FRAM G8122 IN-line File Filter

DEN 347.84

Фрам е избор на потрошувачот #1 Промената на филтрите за гориво ќе ја подобри емисијата на моторите Пром�