1 парчиња Прекинувач За Џојстик Моментален Прекинувач ЗА Џојстик CS-402 4NO 4-Прекинувач За Враќање На Позицијата за Индустриска Контрола AC 50Hz

1 парчиња Прекинувач За Џојстик Моментален Прекинувач ЗА Џојстик CS-402 4NO 4-Прекинувач За Враќање На Позицијата за Индустриска

DEN 276.32

Достапност

1pc Џојстик Прекинувач Моментален Џојстик ПРЕКИНУВАЧ CS-402 4 NO 4-Позиција Враќање Прекинувач За Индустриска Контрола AC 50 Hz Карактеристики : прекинувачот за џојстик е моментален прекинувач кој има 4 нормално отворени контакти. Стапот ќе се врати во првобитната положба откако ќе се ослободи. Гумениот капак на ракавот на стап е отпорен на вода, масло и прашина. Широко се користи за индустриска контрола НАИЗМЕНИЧНА струја 50хз и ЕДНОНАСОЧНА струја. Може да контролира магнетски стартер, контактор, реле и други електрични кола. Спецификации : Модел : CS-402 Тип : 4-позиција моментален Контакт : 4 NO Рејтинг На Контакт : 150 V/15 A; 250 V/10 A; 440v/4a Агол : Qu 30° Електричен Век : qu 500,000 пати Механички Живот : € 500,000 пати Дијаметар На Дупката За Монтирање : 30mm Големина : 15*5.2 Во Тежина : 205g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Прекинувач.


За производот

Избор на клиент

Нпет К10 Жична Тастатура За Игри, Ргб Позадинско Осветлување, Дизајн Отпорен На Истурање, Мултимедијални Копчиња, ТИВКА ТИВКА УСБ-Мембранска
 • Новак

Нпет К10 Жична Тастатура За Игри, Ргб Позадинско Осветлување, Дизајн Отпорен На Истурање, Мултимедијални Копчиња, ТИВКА ТИВКА УСБ-Мембранска

DEN 1.33

Отпорност На Истурање IP32 : со издржлива конструкција што одбива течности и нечистотија за лесно чистење

НОВИ Челици Арктис Нова Про Безжични Мулти-Системски Гејмерски Слушалки-Премиум Драјвери За Хај-Фи - Активно Откажување На Бучавата
 • Новак

НОВИ Челици Арктис Нова Про Безжични Мулти-Системски Гејмерски Слушалки-Премиум Драјвери За Хај-Фи - Активно Откажување На Бучавата

DEN 5440.00

Семоќниот АудиоИскуство крајната јасност и квалитетот на звукот Со Премија Висока Верност Возачи Цело�

SADES R5 Преку Уво Стерео Бучава-Намалување База Игри Слушалки Слушалки Со Hifi Микрофон Контрола-Далечински за КОМПЈУТЕР Компјутери/PS4/Нови
 • Новак

SADES R5 Преку Уво Стерео Бучава-Намалување База Игри Слушалки Слушалки Со Hifi Микрофон Контрола-Далечински за КОМПЈУТЕР Компјутери/PS4/Нови

DEN 587.20

Околен Стерео Сабвуфер : испорачајте силен бас што работи Со Јасен звук, прекрасна изолација на бучават�

Глувчето Влошки Аниме Игри На Среќа Глувчето Рампа Голем RGB Глувчето Рампа 7 Видови На Режими На Прикажување На Светлината КОМПЈУТЕР
 • Новак

Глувчето Влошки Аниме Игри На Среќа Глувчето Рампа Голем RGB Глувчето Рампа 7 Видови На Режими На Прикажување На Светлината КОМПЈУТЕР

DEN 1.67

●Уникатни предности ● Оваа Подлога за гејмерски глушец има 14 режими на осветлување 7 режими на статичк�

Magegee Преносни 60% Механички Игри Тастатура, MK-Кутија LED Позадинско Осветлување Компактен 68 Копчиња Мини Жичен Канцеларија Тастатура
 • Новак

Magegee Преносни 60% Механички Игри Тастатура, MK-Кутија LED Позадинско Осветлување Компактен 68 Копчиња Мини Жичен Канцеларија Тастатура

DEN 1.00

Мини пренослив 60% компактен распоред : MkBox е механичка тастатура со 68 копчиња имаат симпатична мала голе�

iQunix A80 Игри Тастатура, 2.4 G Безжична Механичка Тастатура Со Цреша MX Црвен Прекинувач, Компактен 83 Копчиња RGB LED Позадинско Осветлување
 • Новак

iQunix A80 Игри Тастатура, 2.4 G Безжична Механичка Тастатура Со Цреша MX Црвен Прекинувач, Компактен 83 Копчиња RGB LED Позадинско Осветлување

DEN 2.00

80% распоред (83клуч) rgb задно осветлување компактен bluetooth механичка тастатура PBT клучевите овозможуваат п�

Славна Г-Плови КОМПЈУТЕР Игри На Среќа Глувци Нозе-Лизгалки &засилувач; Плови За Модел Д Минус-Полиран Керамички Нозе За Модел Д Минус Игри
 • Новак

Славна Г-Плови КОМПЈУТЕР Игри На Среќа Глувци Нозе-Лизгалки &засилувач; Плови За Модел Д Минус-Полиран Керамички Нозе За Модел Д Минус Игри

DEN 209.12

Ултра издржливи полирани керамички стапала на глувчето ГПлови се изградени за да траат безброј удари и

Пакет Батерии кујц За Окулус/Мета Потрага 2 и Потрага, 5000mah Лесна Енергетска Банка За Дополнителни 2-4 Часа време На Играње, Додатоци За Полнење
 • Новак

Пакет Батерии кујц За Окулус/Мета Потрага 2 и Потрага, 5000mah Лесна Енергетска Банка За Дополнителни 2-4 Часа време На Играње, Додатоци За Полнење

DEN 3.00

Две Пакувања со Неограничено Време За Репродукција На Воздушна Врска : Едниот батериски пакет 5000m Ah може

Еден 2 мини 60% жичен тастатура за игри и комбо на глувчето, жичен Chroma RGB позадинско осветлување+6400DPI саќе лесен глушец , Компактен метален
 • Новак

Еден 2 мини 60% жичен тастатура за игри и комбо на глувчето, жичен Chroma RGB позадинско осветлување+6400DPI саќе лесен глушец , Компактен метален

DEN 2.00

[16,8 милиони тастатура во боја RGB] Оваа механичка тастатура за игри усвојува мини дизајн од 68 клучеви, мал�

Глувчето Влошки Лаптоп Гејмер Тастатура Рампа Аниме Акаме Га Убие РГБ Биро Мат Дескпад Компјутер Маса Игри Компјутер Глувчето Тепих XXL 500X1000X4MM
 • Новак

Глувчето Влошки Лаптоп Гејмер Тастатура Рампа Аниме Акаме Га Убие РГБ Биро Мат Дескпад Компјутер Маса Игри Компјутер Глувчето Тепих XXL 500X1000X4MM

DEN 1088.00

●14 РЕЖИМИ НА Осветлување на RGB frgb gaming mouse pad има 14 РЕЖИМИ на осветлување RGBНаизменичен блиц, наизменично ц

VR контролен капак, тенок целосна заштита Антиколизирање на изолиран силиконски лесен инсталирање за контролорот за потрага 2 VR
 • Новак

VR контролен капак, тенок целосна заштита Антиколизирање на изолиран силиконски лесен инсталирање за контролорот за потрага 2 VR

DEN 358.40

Лесен за употреба : Овој силиконски случај е лесен за инсталирање и отстранување, можете да го облечете �