Аисом Омбре Русокоса Дел Чипка Предна Синтетичка Перика За Жени Тело Бран Чипка Предна Перика Нагласи Перика

Аисом Омбре Русокоса Дел Чипка Предна Синтетичка Перика За Жени Тело Бран Чипка Предна Перика Нагласи Перика

DEN 895.84

Достапност

1Ви благодарам многу за вашата поддршка! АИСОМ усвојува магацин НА ФБА за брза испорака, услуга по продажбата 100% гаранција за враќање на парите. Ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате во секое време. Ние активно ќе ги решиме сите проблеми за вас!.Овој синтетички материјал е погоден за секојдневно носење. Таа е многу слична со човечката коса и речиси не се разликува. Периката е 100% невкусна. Користење на врвната технологија на производство во светот. Мека, БЕЗ заплеткување, природна и дарежлива.Овие фризури родени од нашиот моден тренд на перика во времето, оваа фризура е природна и автентична со оригиналност. Чипка предните перики се направени од висококвалитетни влакна коса. Полн, но не и тежок. Неверојатно Разноврсна-Убави бои, природна искривување и импресивни кадрици, плетенки, опашки и која било друга фризура што ја создавате!.ОТПОРНА НА ТОПЛИНА : оваа коса е синтетички влакна погодни за топлина за да можете да ја пробиете или стилизирате како што сакате(под 320 F).МЕК ДОПИР : допрен прст верувајте дека е толку мека како вашата коса.It наречен висококвалитетен Швајцарски чипка-природен мек материјал, одговара на вашиот лесен за носење, што овозможува убавината да се ослободи и да создаде чувство на удобност .


За производот

Избор на клиент

Вентилирана Четка За Коса За Сушење Со Фен, Стилизирање На Жени &засилувач; Машка Долга Кратка, Тенка, Густа, Сува Или Влажна Коса,
 • Новак

Вентилирана Четка За Коса За Сушење Со Фен, Стилизирање На Жени &засилувач; Машка Долга Кратка, Тенка, Густа, Сува Или Влажна Коса,

DEN 223.84

Одлична антистатичка способност, антистатички најлонски материјал влакната ја намалуваат косата стат�

Дхл ЕКСПРЕС Боја П10 Третман Крем За Коса Јапонија Ја Обновува Негува Маската Мека Мазна Сјајна Тешка 500гр Од Тајгифтшоп [Добијте Бесплатна
 • Новак

Дхл ЕКСПРЕС Боја П10 Третман Крем За Коса Јапонија Ја Обновува Негува Маската Мека Мазна Сјајна Тешка 500гр Од Тајгифтшоп [Добијте Бесплатна

DEN 1600.00

Мравките го спречуваат Опаѓањето На косата Меко на допир Користи мека, мазна, сјајна, тешка коса Користи

ВИЛХИФ Хало Круна Ѕвезди Божица Круна Хало Лента За Глава Злато RhinestoneTiaras Бохо Невестински Свадба Глава Косплеј Партија Коса Додатоци За
 • Новак

ВИЛХИФ Хало Круна Ѕвезди Божица Круна Хало Лента За Глава Злато RhinestoneTiaras Бохо Невестински Свадба Глава Косплеј Партија Коса Додатоци За

DEN 1.33

Увезени ●Фина Изработка●кристалната лента за глава е изработена од висококвалитетен легиран материј�

XDCHLK Чипка Бисер Крст Лента Задниот Дел На Главата Плоча Коса Грабне Клип Слатка Дизајн Смисла Разноврсна Тренд Streamer Главата Облека
 • Новак

XDCHLK Чипка Бисер Крст Лента Задниот Дел На Главата Плоча Коса Грабне Клип Слатка Дизајн Смисла Разноврсна Тренд Streamer Главата Облека

DEN 3.33

Повод : Секојдневна / Улична Облека Продажба Поени : Модерен, стилски, иновативен, секојдневен, дизајн, ге

женски перики Перики За Замена На Косата Синтетички Перики За Косплеј За Жени Долг Прав Дел Градиент Боја Мешани Перики Во Боја
 • Новак

женски перики Перики За Замена На Косата Синтетички Перики За Косплеј За Жени Долг Прав Дел Градиент Боја Мешани Перики Во Боја

DEN 214.40

Повод : Носењето перика ќе ви донесе совршен изглед за секојдневниот живот, свадби, состаноци, тематски �

енилекор Краток Црна &засилувач; Русокоса Боб Перики 12 Директно Со Рамен Удира Синтетички Шарени Косплеј Дневна Партија Перика
 • Новак

енилекор Краток Црна &засилувач; Русокоса Боб Перики 12 Директно Со Рамен Удира Синтетички Шарени Косплеј Дневна Партија Перика

DEN 668.48

енилекор е марка на трговска марка во НАС, ние обезбедуваме природна, добра текстура и шарени висококва�

Бран На телото Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Искубена Бразилска Девствена Коса HD Транспарентно Затворање На Чипка 4x4
 • Новак

Бран На телото Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Искубена Бразилска Девствена Коса HD Транспарентно Затворање На Чипка 4x4

DEN 3359.84

HD ЧИПКА Пред Перика Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Тело Бран Реми Човечка Коса, Природни Кос

Детски Клипови Додаток За Ноќта На Вештерките Бебешка Глава Декорација На Забава коса цртан Филм клип За Коса Клипови За Сечење Коса За
 • Новак

Детски Клипови Додаток За Ноќта На Вештерките Бебешка Глава Декорација На Забава коса цртан Филм клип За Коса Клипови За Сечење Коса За

DEN 34.56

Количина : 1 парчиња Симпатичен Дизајн, Може Да Се Стави Во Вашата Торба Кога Е Потребно Во Секое Време...

Миуанс Бебе Деца девојки Мали Врски За Коса Без штета безброј еластики За коса без бразди држачи За Опашка Ситни Меки еластични гумени ленти, Црни
 • Новак

Миуанс Бебе Деца девојки Мали Врски За Коса Без штета безброј еластики За коса без бразди држачи За Опашка Ситни Меки еластични гумени ленти, Црни

DEN 111.84

Пакетот вклучува Класични црни врски за коса 120 парчиња Дијаметар не се протегала 1,18 Инчи Максимална Во�

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Тираносаурус Рекс Скелет Во Сад Знаме Коса Сечење Кејп со 2 Вшмукување
 • Новак

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Тираносаурус Рекс Скелет Во Сад Знаме Коса Сечење Кејп со 2 Вшмукување

DEN 255.84

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Inscca Кафеава Ореол Коса Екстензии Црвеникаво Кафеава Невидлива Жица Во Продолжување Лажна Коса 16 Долга Брановидна Кадрава Коса Парче За
 • Новак

Inscca Кафеава Ореол Коса Екстензии Црвеникаво Кафеава Невидлива Жица Во Продолжување Лажна Коса 16 Долга Брановидна Кадрава Коса Парче За

DEN 3.00

[Кадрава Ореол Коса Екстензии]Без лента, без лепак, без шиење, само треба да ја поставите лесната жица за

Хуачи Ленти за Глава Со Копчиња За Маска За Медицински Сестри Нелизгачки Еластични Ленти За Коса За Жени Лекари Медицинска Лента За Глава Турбан
 • Новак

Хуачи Ленти за Глава Со Копчиња За Маска За Медицински Сестри Нелизгачки Еластични Ленти За Коса За Жени Лекари Медицинска Лента За Глава Турбан

DEN 159.84

Ленти за глава со Копчиња за Држење Маски за Лице На Место Одморете ги ушите Широки Ленти за Глава За Жен

Емеливор Мексиканска Крпа За Коса Од Талавера Микрофибер За Жени Супер Абсорбента За Брзо Сушење На Косата За Кадрава Коса Жени Влажна
 • Новак

Емеливор Мексиканска Крпа За Коса Од Талавера Микрофибер За Жени Супер Абсорбента За Брзо Сушење На Косата За Кадрава Коса Жени Влажна

DEN 143.84

~~Големина Одговараат На Сите● : големината на пешкирот за сушење коса е 24,4*9,45 инчи, една големина одгова

Инстант Клип За Волумен На Коса За Жени, 6 парчиња Волумизирање На Коренот На Косата Ролери Со Ролери Бранови МЕКИ Клип ЗА Коса САМОСТОЈНИ
 • Новак

Инстант Клип За Волумен На Коса За Жени, 6 парчиња Волумизирање На Коренот На Косата Ролери Со Ролери Бранови МЕКИ Клип ЗА Коса САМОСТОЈНИ

DEN 223.84

●Природна Мека Коса●Направете ја косата мека и виткана без топло боење, Помогнете во оштетување и волу