Deal4go 5-пакет 3D аналогни стапки за внатрешни модули за џојстик навојна замена на палецот за PS5 DualSense Controller BDM01020AS 0

Deal4go 5-пакет 3D аналогни стапки за внатрешни модули за џојстик навојна замена на палецот за PS5 DualSense Controller BDM01020AS 0

DEN 239.84

Достапност

Компатибилен само со контролорите на Sony PS5 Dual Sense Поправете го вашиот неисправен L3 / лево стапче или R3 / десен стап со оваа навојна замена за PS5 Dual Sense Controller Series. Потребна е техничка инсталација и лемење за монтирање на контролорот PCB. Фиксни стапчиња за леб, притаен, пелтечење, слепи точки, мртви зони, без клик, нецентрични, скршени и лабави џојстици. Секој пакет доаѓа со 5x 3Д внатрешни џојстици. (Оригинално бренд ново и неискористено од фабриката ОЕМ. Компатибилен само со контролорите на Sony PS5 Dual Sense. Поправете го вашиот неисправен L3 / лево стапче или R3 / десен стап со оваа навојна замена за PS5 Dual Sense Controller Series. Потребна е техничка инсталација и лемење за монтирање на контролорот PCB. Фиксни стапчиња за леб, притаен, пелтечење, слепи точки, мртви зони, без клик, нецентрични, скршени и лабави џојстици. Секој пакет доаѓа со 5x 3Д внатрешни џојстици. (Оригинално бренд ново и неискористено од фабриката ОЕМ. Ако доживувате лепење или нередовен одговор од палемите, овие замени аналогни модули можат да бидат решението, поправете го вашиот неисправен L3 / лево стапче или R3 / десен стап со овие компатибилни делови за замена.


За производот

Избор на клиент

ПРИСТАНИШТЕ СО Двоен Полнач YNNG За КОНТРОЛЕР PS5, Станица За Пристаниште Со Двојно Полнење, USB Брз Полнач ЗА Додатоци ЗА Игри На КОНЗОЛИ
  • Новак

ПРИСТАНИШТЕ СО Двоен Полнач YNNG За КОНТРОЛЕР PS5, Станица За Пристаниште Со Двојно Полнење, USB Брз Полнач ЗА Додатоци ЗА Игри На КОНЗОЛИ

DEN 1.67

[ Безбедно и Брзо Полнење] : со 2 вградени порти за микро USB адаптер, ви овозможува безбедно складирање и п�

WWE 2K22-PlayStation 4
  • Новак

WWE 2K22-PlayStation 4

DEN 1.33

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Шапка Во Времето-PlayStation 4
  • Новак

Шапка Во Времето-PlayStation 4

DEN 3.33

о сосема ново поглавје : Крстарење По Арктикот о нов неверојатно тежок режим : Смрт Желба! О Шест Нови Вре

КОНЗОЛА ЗА игри USB Вентилатор ЗА Ладење, USB Ладилник ЗА КОНЗОЛА За Игри, Дисипација На Топлина 3 Мини Вентилатори USB Напојувана Автоматска
  • Новак

КОНЗОЛА ЗА игри USB Вентилатор ЗА Ладење, USB Ладилник ЗА КОНЗОЛА За Игри, Дисипација На Топлина 3 Мини Вентилатори USB Напојувана Автоматска

DEN 2.00

3 МИНИ ВЕНТИЛАТОРИ : usb вентилаторот за ладење на конзолата за Игри има 3 мини вентилатори што треба да се

Врколаци Внатре-PlayStation VR
  • Новак

Врколаци Внатре-PlayStation VR

DEN 0.33

Игра ноќ доаѓа ДО ВР! Доживејте ја забавата на забавната игра во реалниот живот на сосема нов начин Ужив�

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Sony PS4 Тенка Конзола - ДНК Од Сончоглед | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници |
  • Новак

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Sony PS4 Тенка Конзола - ДНК Од Сончоглед | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници |

DEN 2.33

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Тенка Конзола Sony PS4! Не ви

Дизајн на глава на глава официјално лиценциран досадно на директори АПЕ 2585 Арт Винил налепница за игри на кожата, Кожа за декларации,
  • Новак

Дизајн на глава на глава официјално лиценциран досадно на директори АПЕ 2585 Арт Винил налепница за игри на кожата, Кожа за декларации,

DEN 745.60

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран е здодевен производ на директори Ултратенка и супер лесн

MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS4 тенок конзола - гитара | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен
  • Новак

MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS4 тенок конзола - гитара | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен

DEN 979.20

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашата тенок конзола на Sony PS4! Не ми с

PlayStation 4 Slim + 2 пар
  • Новак

PlayStation 4 Slim + 2 пар

DEN 799.84

Уникатна конструкција Издржливо челично тело Сигурен уред за заштита од паѓање Лесен за инсталирање...