JM 3 пакуваат преголеми очила за читање на квадратни плоштади, читач на компјутерски блокирања на сина светлина за жени мажи, пролетна шарка

JM 3 пакуваат преголеми очила за читање на квадратни плоштади, читач на компјутерски блокирања на сина светлина за жени мажи, пролетна

DEN 271.84

Достапност

Увезени Рамка за поликарбонат. Зголемување на сините леќи. Не поларизирани. Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита. Ширина на леќи : 51 милиметри. Висина на леќи : 44 милиметри. Мост : 16 милиметри. АРМ : 145 милиметри. Функција на производи - Трајни широки квадратни висококвалитетни рамки, зголемувачки леќи за блокирање на сина светлина, мост на седло и пролетна шарка. Леќи за филтрирање на сина светлина - JM очила за читање со анти -сини леќи можат да го намалат очите на очите, да спречат суво очите и замор на очите, блокирајте сина светлина и анти -сјај. Одлична вредност од читателите од 3 пара - тоа е добро за употреба на дома, канцеларија или кревет. Чувајте пар на вашата работна маса, во вашата торба и во омилените места за читање. Пакет содржат - 3 пара чаши за читање против сина светлина, 1 чаша за микрофибер, крпа од очила, 1 чаша џеб. 30 дена гаранција за враќање на парите : Сите клиенти на ЈМ уживаат во гаранција за враќање на пари од 30 дена. Клиентите можат да се вратат и да бидат вратени во случај набавката да не е задоволително од која било причина.


За производот

Избор на клиент

КИР Елегантна Кутија За Контактни Леќи, Може Да Собере 2 Футроли За Леќи За Очи, Мала И Удобна Кутија За Патување Со Контактни Леќи За
  • Новак

КИР Елегантна Кутија За Контактни Леќи, Може Да Собере 2 Футроли За Леќи За Очи, Мала И Удобна Кутија За Патување Со Контактни Леќи За

DEN 1.33

ПОДОБРИ ВИЗУЕЛНИ ЕФЕКТИ НАСЕКАДЕ : Користете ја нашата одлична футрола за патни леќи за да ви обезбедим�

ДУКО Ретро Тркалезна Сина Светлина Очила За Мажи Жени Блу Реј Блокирање Очила Компјутерски Игри Очила Најлон Леќа Ацетат Рамка Црна 8301
  • Новак

ДУКО Ретро Тркалезна Сина Светлина Очила За Мажи Жени Блу Реј Блокирање Очила Компјутерски Игри Очила Најлон Леќа Ацетат Рамка Црна 8301

DEN 559.84

Сина Светлина Блокирање Очила За Повеќето Луѓе Најлонските леќи со висока прецизност се користат само �

Чај временски чајници Комплет за контактни леќи, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за решение шише
  • Новак

Чај временски чајници Комплет за контактни леќи, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за решение шише

DEN 2.33

Материјал Контактниот случај е еколошки пластичен материјал Прекрасен е по изглед, мал по големина и л�

Мудор Симпатична Контактни Леќи Случаи - Мини Исклучителна Контактни Леќи Носителот На Случај Контејнер Вклучува Отстранувач Алатка
  • Новак

Мудор Симпатична Контактни Леќи Случаи - Мини Исклучителна Контактни Леќи Носителот На Случај Контејнер Вклучува Отстранувач Алатка

DEN 2.33

Стилски и Исклучителен : Стилски Едноставен и мазен дизајн на изглед што го прави вашиот случај за конта

Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Мултифокални Асферични Површински Леќи, Паметен Зум На Метална Рамка Во Близина И Далеку
  • Новак

Прогресивни Мултифокални Очила За Читање, Мултифокални Асферични Површински Леќи, Паметен Зум На Метална Рамка Во Близина И Далеку

DEN 3.00

Големина на производотШирина На Објективот : 55мм / 2,16", Висина На Објективот : 33мм / 1,29", Мост : 17мм / 0,66", Дол�

Череп мачка месечина готски контактни леќи комплет за патувања, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за
  • Новак

Череп мачка месечина готски контактни леќи комплет за патувања, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за

DEN 3.00

Материјал Контактниот случај е еколошки пластичен материјал Прекрасен е по изглед, мал по големина и л�

Бригтлаиф Тркалезна Сина Светлина Блокирање Очила За Мажи Жени, Компјутерски ИГРИ ТВ Очила Против Напрегање На Очите Со Метална Рамка
  • Новак

Бригтлаиф Тркалезна Сина Светлина Блокирање Очила За Мажи Жени, Компјутерски ИГРИ ТВ Очила Против Напрегање На Очите Со Метална Рамка

DEN 175.68

Увезени Поликарбонатна леќа [ОЧИЛА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА СИНА СВЕТЛИНА] Очилата За Блокирање На Сината Свет�

Очила за читање Asdqwer, голема рамка мода, ултра лесна, удобна, висока дефиниција, заштита на очите, интегрирани влошки за нос, светлина
  • Новак

Очила за читање Asdqwer, голема рамка мода, ултра лесна, удобна, висока дефиниција, заштита на очите, интегрирани влошки за нос, светлина

DEN 2.67

★ Womenените / мажите одморат очила : TR90 читајќи отпечатоци во боја на презбиопија, погодни за компјутер, т�