иефиел 20 Пара Анти-Лизгачки Влошки За Нос Зафати Лепливи Влошки За Нос за Очила И Очила За Сонце

иефиел 20 Пара Анти-Лизгачки Влошки За Нос Зафати Лепливи Влошки За Нос за Очила И Очила За Сонце

DEN 0.67

Достапност

Изработен од висококвалитетен силикон во форма"Д" /капка, високо ефикасен за одржување на очилата во правилна положба на носот Удобен за употреба. Само излупете ги потребните влошки и залепете ги на очилата, можете да нанесете 1 или повеќе парчиња влошки за нос заедно за да добиете подебела според вашите потреби. Ефикасно намалете го товарот, помогнете им на очилата удобно и стабилно да ви стојат на носот, направете очилата лесно да не се лизгаат по носот и заштедете време во прилагодување на очилата. Може добро да одговара со разни видови очила, очила за сонце, очила итн., погоден за сите видови оптички рамки на плочи, плочи за очила за сонце, пластични рамки итн. Ве молиме запомнете : не-еднократно, погодени од водена пареа и температура, тие треба периодично да се заменуваат. Комплетот Вклучува : 20 Пара Влошки За Нос Состојба : Сосема Нов Материјал : Силиконска Големина( L x W) : d-форма : прибл. 1,9 х 0,8 см/0,7 "х 0,3", Дебелина : 1мм/0,04" капка-форма : прибл. 1,8 х 0,8 см/0,7 "х 0,3", Дебелина : 2мм/0,08".


За производот

Избор на клиент

JJWELL 3 пакувања со сина светлина блокирајќи очила за читање за жени, стилски метални читатели на целосна рамка за жени, стакло анти -сини
  • Новак

JJWELL 3 пакувања со сина светлина блокирајќи очила за читање за жени, стилски метални читатели на целосна рамка за жени, стакло анти -сини

DEN 1590.40

Confressидари со висока дефиниција и професионална】Професионална и точна конфигурација на степен со јасн�

Чистач за контактни леќи од 10 парчиња, професионален преносен рачен контакт леќи чистење на натопување на куќиште за миење садови
  • Новак

Чистач за контактни леќи од 10 парчиња, професионален преносен рачен контакт леќи чистење на натопување на куќиште за миење садови

DEN 3.33

Чистење на контактни леќи : Случајот за чистење на леќи за контакт користи метод за чистење напред и наз�

РЕКИ Сини Светлосни Очила За Жени Мажи, Компјутерски Очила Жени Блокирање На Сина Светлина, Очила За Филтрирање На Сина Светлина, Очила
  • Новак

РЕКИ Сини Светлосни Очила За Жени Мажи, Компјутерски Очила Жени Блокирање На Сина Светлина, Очила За Филтрирање На Сина Светлина, Очила

DEN 2.33

ПОДОБРЕНИ СИНИ СВЕТЛОСНИ ЛЕНТИ : за разлика од другите сини светлосни очила на пазарот со силно затемне�

Чај временски чајници Комплет за контактни леќи, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за решение шише
  • Новак

Чај временски чајници Комплет за контактни леќи, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за решение шише

DEN 2.33

Материјал Контактниот случај е еколошки пластичен материјал Прекрасен е по изглед, мал по големина и л�

Различни очила за читање сина светлина блокирање, лесни преголеми читатели Дарси ги комплиментираат очилата за жени, чиста кристал
  • Новак

Различни очила за читање сина светлина блокирање, лесни преголеми читатели Дарси ги комплиментираат очилата за жени, чиста кристал

DEN 0.67

Направени во САД или увезени Лесна премија обликувана и рамка од не'рѓосувачки челик Акрилни леќи отпор