Максималниот Фудбал На Даг Флути 2019-Xbox One

Максималниот Фудбал На Даг Флути 2019-Xbox One

DEN 1.33

Достапност

Рекреирајте Ја Магијата На Флејти-Играјте Како Одбранбен Бек На Куќата На Славните Даг Флејти Во Игра Сега Или Во Режим На Сезона Ново искуство во игра-додадени се сосема нови анимации и модели на играчи за 2019 година. Ќе ги почувствувате хитовите со нашиот систем за справување базиран на физика. Повеќе Комплети Правила, Големини На Терени и Типови Топки - Играјте го типот на фудбал што го сакате - изберете ПОМЕЃУ американски Про, колеџ и канадски фудбалски опции. Вежбајте Во Пролетната Лига-Погодете го теренот за вежбање и усовршете ги вашите претстави во Нашиот Режим На Вежбање Со Брендирана Пролетна Лига. КОЛЕЏ ФУДБАЛ ИГРИ НА СРЕЌА СЕ ВРАТИ! За прв пат по шест години, Режимот На Колеџ Фудбалска Династија се врати на конзолите! Изберете го форматот на вашата лига (130 американски тимови или 27 Канадски тимови) и создадете свој Фудбалски универзум на Колеџ со прилагодување на секој тим, играч, униформа и лого. Регрутирајте ја следната суперѕвезда на Колеџ, доминирајте на рангирањето и заработете се во игра Со Сад или Плејоф.


За производот

Избор на клиент

Побогат-Р Внатрешен Вентилатор За Ладење, Замена Внатрешен Ладилник За Ладење, Материјали Професионално Дизајнирани Вграден Вентилатор
  • Новак

Побогат-Р Внатрешен Вентилатор За Ладење, Замена Внатрешен Ладилник За Ладење, Материјали Професионално Дизајнирани Вграден Вентилатор

DEN 624.00

Спецификација : Карактеристики : 1 Професионално дизајниран За една конзоли за игри Прецизно сечење и ин

За Чест-Xbox One
  • Новак

За Чест-Xbox One

DEN 0.33

Уникатни воини за совладување : изберете го вашиот омилен воин меѓу 12 уникатни херои, вклучувајќи смрто�

Потекло-Xbox One
  • Новак

Потекло-Xbox One

DEN 580.80

ЛЕГЕНДАРНАТА СЕРИЈА СЕ ВРАЌАПотекло се враќа! Патување назад во рудниците со рестартираниот класик од 9