Побогат-Р Внатрешен Вентилатор За Ладење, Замена Внатрешен Ладилник За Ладење, Материјали Професионално Дизајнирани Вграден Вентилатор За Xbox One Со Шрафцигер

Побогат-Р Внатрешен Вентилатор За Ладење, Замена Внатрешен Ладилник За Ладење, Материјали Професионално Дизајнирани Вграден Вентилатор

DEN 624.00

Достапност

Спецификација : Карактеристики : 1 Професионално дизајниран За една конзоли за игри. Прецизно сечење и интерфејс за да бидете сигурни дека е совршена применливост, погодна за локација за инсталација, лесна за инсталирање. Професионалниот чипсет обезбедува супериорни перформанси во системот. Производот користи висококвалитетни материјали, ефикасно избегнува корозија и абење, издржлив за употреба. Издржливото пластично куќиште ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ обезбедува сигурност и издржливост.Спецификација : Материјал : Абсвејт : околу 183г/6,46 озсајз : околу 13*13*3см/5.18 неприменлив модел : За Еден Тип : список на пакети за периферни производи на играта : 1 * Вентилатор 1 * Шрафцигер.


За производот

Features:
1. Professionally designed for One game consoles.:
2. Precise cutting and interface to make sure perfect applicability, suitable for installation location, easy to install.:
3. Professional chipset provides superior performance in the system.:
4. The product uses high-quality materials, effectively avoid corrosion and wear, durable to use.:
5. The durable ABS plastic case ensures reliability and durability.:
Specification:
Material:
ABS
Weight:
about 183g/6.46oz
Size:
about 13*13*3cm/5.12*5.12*1.18inch
Applicable model:
for One
Type:
game peripheral products
Package List:
1 * Fan:
1 * Screwdriver:

Избор на клиент

Само рок бенд 4 игра - Xbox One
  • Новак

Само рок бенд 4 игра - Xbox One

DEN 2.00

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

Потекло-Xbox One
  • Новак

Потекло-Xbox One

DEN 580.80

ЛЕГЕНДАРНАТА СЕРИЈА СЕ ВРАЌАПотекло се враќа! Патување назад во рудниците со рестартираниот класик од 9

Темно Сини Дополнителни Копчиња + Замена На Палците Со Целосен Сет, Компатибилен Со За Xbox One Елитни Безжични Контролери Серија 1 / 2, DIY
  • Новак

Темно Сини Дополнителни Копчиња + Замена На Палците Со Целосен Сет, Компатибилен Со За Xbox One Елитни Безжични Контролери Серија 1 / 2, DIY

DEN 2.33

Ќе добиете : 15 парчиња копчиња поставете Темно Сина боја x 1 Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Се Користи А�

Вентилатор За ладење Стојат За Xbox Серија S со 1400mah Батерија На Полнење И Надграден Телефон Контролер Монтирање Компатибилен Со Прилагодлив
  • Новак

Вентилатор За ладење Стојат За Xbox Серија S со 1400mah Батерија На Полнење И Надграден Телефон Контролер Монтирање Компатибилен Со Прилагодлив

DEN 1403.20

Вертикалниот држач е компатибилен само Со Конзолата Од Серијата Xbox S Идеална галантерија За ентузијаст�

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран Христос Карапанос змеј Феникс Арт Микс Винил Налепница за игри на кожата Кожа за куќиште компатибилен
  • Новак

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран Христос Карапанос змеј Феникс Арт Микс Винил Налепница за игри на кожата Кожа за куќиште компатибилен

DEN 2.67

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Христос Карапанос Ултратенка и супер лесна...