Newујорк, разгледница во Yorkујорк

Newујорк, разгледница во Yorkујорк

DEN 0.33

Достапност

Меѓународна изложба и продажба на антиквитети, Newујорк Колисеум Newујорк, NYујорк. Поштенска користена година : Неискористено. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Меѓународна изложба и продажба на антиквитети, Newујорк Колисеум. Newујорк, NYујорк. Поштенска користена година : Неискористено. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Можеби имаат пишување од пред и/или назад.


За производот

Избор на клиент

Мачка 45А ВФ/НМ; ДЦ стрип
  • Новак

Мачка 45А ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 2.00

Напишано Од Женевиев Валентин Илустрирано Од Дејвид Месина Точка : Мачка (4Та Серија) #45а Издавач : Дц Нас�

Рон Ливингстон потпиша целосна скрипта за филмови за автограми Свингерс - во режија на Jonон Фавре, ко -глуми: Винс Вон, Хедер Греам - Конјурирање,
  • Новак

Рон Ливингстон потпиша целосна скрипта за филмови за автограми Свингерс - во режија на Jonон Фавре, ко -глуми: Винс Вон, Хедер Греам - Конјурирање,

DEN 804.80

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

100 постери на Пол Колин
  • Новак

100 постери на Пол Колин

DEN 0.67

100 постери на Пол Колин Кремот на сликите на Колин во формат на големината со широки белешки на секоја од

Брајан де Палма потпиша автограм - Сценариото на филмот „Недопирливите“ - Шон Конери, Кевин Костнер, Енди Гарсија, Роберт Дениро, Скарфејс,
  • Новак

Брајан де Палма потпиша автограм - Сценариото на филмот „Недопирливите“ - Шон Конери, Кевин Костнер, Енди Гарсија, Роберт Дениро, Скарфејс,

DEN 5592.00

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и