10 парчиња Цпу Карбид Инсерти RCMX1606MO YBC251

10 парчиња Цпу Карбид Инсерти RCMX1606MO YBC251

DEN 1.00

Достапност

10 парчиња(1 пакет) Цпу Карбид Инсерти RCMX1606 MO YBC251 Слободен товарни Одделение : Погоден За обработка на челични делови. Модел : RCMX1606 MO YBC251. Примарна примена(и) : челични делови. Количина : 10 парчиња/пакување. Точка Специфики Состојба : Нов сосема нов, неискористен, неотворен бренд : Гаобејмпн : Не Аплицирапц : не аплицираплатен превоз.


За производот

Избор на клиент

Допрете Дупчалка Сет Волфрам Челик Сино-Обложена Нишка Рака Машина Прислушување Комплет Со Клуч Хардвер Алатка Индустриски Материјали
  • Новак

Допрете Дупчалка Сет Волфрам Челик Сино-Обложена Нишка Рака Машина Прислушување Комплет Со Клуч Хардвер Алатка Индустриски Материјали

DEN 3.00

Материјал : Овие славини се изработени од волфрам челик, со висока цврстина, цврстина и стабилност Добра

SGS 31838 3lb 2 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Нитрид Слој, 3/4 Сечење Дијаметар, 2-1/4 Сечење Должина, 3/4 Стебло Дијаметар,
  • Новак

SGS 31838 3lb 2 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Нитрид Слој, 3/4 Сечење Дијаметар, 2-1/4 Сечење Должина, 3/4 Стебло Дијаметар,

DEN 3751.68

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Кео 55114 Челик Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар
  • Новак

Кео 55114 Челик Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар

DEN 3364.48

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М41446 Ш, Господар Сече Работ, Пламен Форма, 0.125 Сечење Дијаметар, Карбид, Десната Рака Сече, 0.125 Стебло Дијаметар
  • Новак

ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М41446 Ш, Господар Сече Работ, Пламен Форма, 0.125 Сечење Дијаметар, Карбид, Десната Рака Сече, 0.125 Стебло Дијаметар

DEN 3.00

Пламен форма Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсто стебло и с

Сандвик Коромант PWLNL 16 4dhp Држач За Вртење На Течноста За Ладење Под Висок Притисок, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Заклучување
  • Новак

Сандвик Коромант PWLNL 16 4dhp Држач За Вртење На Течноста За Ладење Под Висок Притисок, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Заклучување

DEN 1.00

НОСИТЕЛ НА АЛАТКИ ЗА HP : челично стебло, држач за надворешна алатка за вртење со висок притисок (HP) ТИП НА