Fortinet Fortigate-VM01V 1yr лиценца за заштита на претпријатијата

Fortinet Fortigate-VM01V 1yr лиценца за заштита на претпријатијата

DEN 1.33

Достапност

Fortinet Fortigate-VM01 V 1 година лиценца за заштита на претпријатијата (FC-10-FG1 VM-813-02-12) Пакетот за заштита на претпријатијата ја консолидира широката заштита потребна за заштита и одбрана од сите канали за компјутерски напад од крајната точка до облакот. Вклучува технологии потребни за решавање на денешните предизвикувачки проблеми со ОТ, ризик, усогласеност и управување. Лиценцата за заштита на претпријатијата вклучува 24x7 Сеопфатна поддршка, Напредна замена на хардверот (NBD), фирмвер и општи надградби, и пакетот за услуги на Enterprise (Контрола на апликација, IPS, AV, Botnet IP/домен, услуга за мобилен софтвер, веб -филтрирање, Antispam, Fortisandbox Cloud, вклучително Избувнување на вируси и разоткриена содржина и реконструирана услуга, услуга за оценување на безбедноста, услуга за индустриска безбедност и услуга за Forticonverter). Пакетот „Enterprise“ е најсеопфатен пакет на безбедносни решенија на пазарот денес, обезбедувајќи ги тие критични услуги за да ве заштити од компјутерски закани денес и утре. Решенијата за компјутерска безбедност на Fortinet се засноваат на многу зрела програма за учење на машини и вештачка интелигенција, каде што анализираме повеќе од 100 милијарди датотеки секој ден. Докажавме успех и сето тоа се разгорува во услугите во пакетот на нашите претпријатија. Нашиот пакет на претпријатија е неспоредлив во индустријата. Сите овие услуги се достапни за многу економичен пакет. Преглед : Fortinet Fortigate-VM01 V 1yr лиценца за заштита на претпријатијата (FC-10-FG1 VM-813-02-12) Услуги за поддршка на Forticare Preview We знае дека безбедносната ткаенина Fortinet е клучна за вашата деловна активност, така што ние во Fortinet се посветени на обезбедување на вашето распоредување Успешна и помагајќи ви да постигнете деловен континуитет. Услугите Forticare се прилагодени за да ги задоволат вашите потреби за распоредување и операции, без оглед на големината на вашата организација или каде сте во светот.


За производот

Избор на клиент

Аексит Бања Спална Соба Нокти, Завртки &засилувач; Прицврстувачи Капа Палто Облека Фустан Закачалки Метални Куки Слика Закачалки
 • Новак

Аексит Бања Спална Соба Нокти, Завртки &засилувач; Прицврстувачи Капа Палто Облека Фустан Закачалки Метални Куки Слика Закачалки

DEN 127.52

Тежина : 49гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Закачалка Кука, 4 парчиња x Завртка Материјал : Метал; Име На

3 ПАРЧИЊА Сунѓери За Чистење Класичен Геометриски Уметнички Скокачки Сунѓер За Садови За Чистење Кујна Бања Чистење За Домаќинство Без
 • Новак

3 ПАРЧИЊА Сунѓери За Чистење Класичен Геометриски Уметнички Скокачки Сунѓер За Садови За Чистење Кујна Бања Чистење За Домаќинство Без

DEN 1.67

Големина на раката : 3 пакувајте Сунѓери За Чистење Со Овална Форма, секој е 3,54 х 2,56 инчи (4,1 х 3 инчи откако

Полнач за боксови Компатибилен Со Lenovo ThinkPad X1 Јога-Меѓународен Pd Wallиден Полнач, 3 USB Меѓународен Адаптер за Полнење и Конвертор-Зимско
 • Новак

Полнач за боксови Компатибилен Со Lenovo ThinkPad X1 Јога-Меѓународен Pd Wallиден Полнач, 3 USB Меѓународен Адаптер за Полнење и Конвертор-Зимско

DEN 1.33

? [Сите ВО ЕДНО] Полнач За Боксови Компатибилен со Lenovo Think Pad X1 Јога (21 CD) Меѓународниот Пд Ѕид Полнач е комб

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка i 1pcs y-тип компресија на пролетната жица Дијаметар на жица 2мм пролетен челичен
 • Новак

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка i 1pcs y-тип компресија на пролетната жица Дијаметар на жица 2мм пролетен челичен

DEN 1.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мод�

Везење Сончогледи Шминка Торба Симпатична Преносни Патување Воз Случај Козметичка Торба За Жени, Убавина Патент Шминка Организаторот
 • Новак

Везење Сончогледи Шминка Торба Симпатична Преносни Патување Воз Случај Козметичка Торба За Жени, Убавина Патент Шминка Организаторот

DEN 3.00

Висококвалитетен Материјал : Изработен од сунѓер, оксфордски материјал, нашата торба за шминка не се кр�

AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 11мм рамна глава отворена завршна навртка навртката Вметнете орев и завртки поставува Nutser-t
 • Новак

AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 11мм рамна глава отворена завршна навртка навртката Вметнете орев и завртки поставува Nutser-t

DEN 2.00

Големина на конецот : M4 / 0,16 "; Име на производот : Завршен орев; материјал : јаглероден челик, цинк позлат�

FiGoal Ноќта На Вештерките Черепот Вратата Со LED Очи И Звучен Ефект Ноќта На Вештерките Светне Зборувајќи Врата За Декорации На Вратите
 • Новак

FiGoal Ноќта На Вештерките Черепот Вратата Со LED Очи И Звучен Ефект Ноќта На Вештерките Светне Зборувајќи Врата За Декорации На Вратите

DEN 223.20

КОМПЛЕТ СО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Овој Комплет За Ѕвонче За Ноќта на Вештерките Вклучува 1 Череп Дизајн На Вра

Бамбус 7.1 Инчен Сино Срце Бамбус Храна И Пијалок Изберете Ражничи За Угостителски Настани, Празници, Ресторани Или Шведска Маса За Забави,
 • Новак

Бамбус 7.1 Инчен Сино Срце Бамбус Храна И Пијалок Изберете Ражничи За Угостителски Настани, Празници, Ресторани Или Шведска Маса За Забави,

DEN 240.00

ДЕКОРАТИВНО СИНО СРЦЕ ИЗБИРА Приближно 7,1 инчи (18 см) Декоративен Коктел Со Сино Срце Бере Ражничи Стапч�

Хомаковер Невидливи Лебдечки Полици За Книги, Тешки Организатори На Книги, Полици За Книги Монтирани На Ѕид, Полици За Складирање На
 • Новак

Хомаковер Невидливи Лебдечки Полици За Книги, Тешки Организатори На Книги, Полици За Книги Монтирани На Ѕид, Полици За Складирање На

DEN 2.33

Едно парче метал свиткано под агол од 90 степени, никогаш не грижете се за свиткан ir скршете ја полицата з

Таргус Чемпрес Кабриолет Ранец Со Екосмарт Дизајниран За Деловни Патници и училиште одговара на 15,6-Инчен Лаптоп/Тетратка, Морнарица
 • Новак

Таргус Чемпрес Кабриолет Ранец Со Екосмарт Дизајниран За Деловни Патници и училиште одговара на 15,6-Инчен Лаптоп/Тетратка, Морнарица

DEN 3.33

Направено од 24 рециклирани шишиња со вода Претвора од ранец во актовка Ремените за рамо може да се подви

Mdesign Челик Метал Тешки Во Текот На Вратата Виси Складирање Организатор Решетката, За Плакарот, Бања - Висат Палта, Облека, Капи, Крпи,
 • Новак

Mdesign Челик Метал Тешки Во Текот На Вратата Виси Складирање Организатор Решетката, За Плакарот, Бања - Висат Палта, Облека, Капи, Крпи,

DEN 2.67

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВЕНО СТИЛСКИ : оваа гроздобер инспирирана, модерна ретро решетка за куки обезбедува мо�

Алатка за влакна од 1 км Ftth Мала торба со оптички мерач на влакна на напојување и локатор за визуелни дефекти Универзален конектор оптички
 • Новак

Алатка за влакна од 1 км Ftth Мала торба со оптички мерач на влакна на напојување и локатор за визуелни дефекти Универзален конектор оптички

DEN 779.52

Локатор на визуелна дефект : Спецификација : Универзална конекторна температура на конекторот : 0 ℃+60 ℃ �

Хеланки за жени в Valentубени задник за кревање на срцев дел од срце, печатени хулахопки панталони меки четкани панталони за тренингот со висок
 • Новак

Хеланки за жени в Valentубени задник за кревање на срцев дел од срце, печатени хулахопки панталони меки четкани панталони за тренингот со висок

DEN 1544.00

?? Големина : Големината работи мала, препорачувајте 12 големина на нормално време на испорака : 1015 работн�